В Олевській ОТГ може з’явитися мобільний ЦНАП

545 переглядів

В структурі Олевської міської ради існує особливе управління – Олевський Центр надання адміністративних послуг. Це місце, де кваліфіковані адміністратори надають широкий спектр адміністративних послуг у комфортних умовах.

В рамках Програми «U-LEAD з Європою» в Україні з’явиться 10 мобільних ЦНАП, серед відповідного переліку і Олевський Центр надання адміністративних послуг.

Мобільний ЦНАП — це спеціально обладнаний транспортний засіб, у якому облаштовані два повноцінні робочі місця для надання адміністративних послуг.

Начальник Олевського ЦНАП Леся Павленко проінформувала: «Ми постійно працюємо з населенням громади. Лише в минулому році нашим Центром було надано понад 17 тисяч послуг. Але, так як в нас найбільша за площею громада України, не у всіх є можливість добратися до ЦНАПу, особливо жителів віддалених населених пунктів. Тому наближення послуги до населення за допомогою сучасних технологій та міжнародних партнерів – найкраща ідея».

На фото: начальник Олевського ЦНАП Леся Павленко

Згідно графіку, мобільний ЦНАП може з’явитися в Олевську вже в жовтні цього року.

Наразі ж жителі громади можуть отримати 118 видів послуг стаціонарному ЦНАП, що знаходиться в приміщенні Олевської міської ради (вул. Володимирська,2). Робота Олевського ЦНАП базується на принципах професійності, результативності, своєчасності, зручності, доступності та простоті. Крім того, варто зазначити, що в Центрі рівні можливості для жінок і чоловіків в отриманні послуг, а також толерантна недискримінаційна лексика.

«U-LEAD з Європою» – міжнародна програма, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/townnews/2019/08/21/v-olevskiy-otg-mozhe-z-yavitisya-mobilniy-tsnap/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *