Чи відповість прокуратура за нищення майна ДП «Олевське лісове господарство»?

914 переглядів

Державне підприємство «Олевське лісове господарство» знову піддається тиску з боку силових структур. Місцеві жителі, котрі ознайомлені з внутрішньою діяльністю лісогосподарського підприємства стверджують, що сьогодні ДП «Олевське лісове господарство» переживає не найкращі часи.

Минулого року доводилося відбивати напади чорних лісорубів, а пізніше і проплачених активістів, які відбілюють репутацію злочинців та займаються дискредитацію тих, хто стоїть на захисті лісових насаджень“, – говорять досвідчені лісівники.

Звісно, особи, які роками будували схеми незаконної вирізки цінних порід деревини, не спинилися на півдорозі. Саме тому, з метою безперешкодної крадіжки Олевського лісу, були запущені всі механізми тиску на дирекцію ДП «Олевське лісове господарство». Серед них – прокуратура Київської області, яка здійснювала галасливі обшуки за сумнівним рішенням суду. Мета – порушити ряд кримінальних справ проти директора Олександра Бондарчука, в якого, за збігом обставин, цього дня завершився п’ятирічний контракт.

Застосувавши груби фізичну силу, під час фіктивних обшуків, правоохоронці пошкодили майно ДП «Олевське лісове господарство» та зірвали робочий процес адміністрації державного підприємства.

Заздалегідь знаючи, що з об’єктивних обставин на робочому місці відсутній директор та заступники, силовики зламали двері які ведуть до кабінетів директора та головного бухгалтера.

Провівши обшук, столичні гості покинули приміщення, навіть, не вибачившись з пересічними працівниками за заподіяну морально-психологічну шкоду.

А тим часом, виконувач обов’язків голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар підписав контракт директору ДП «Олевське лісове господарство» Олександру Бондарчуку терміном на три роки. І вже з 13 червня 2019 року, повторно призначений на посаду директора Олександр Бондарчук приступив до виконання повноважень та запевнив, що в найкоротші терміни подолає кризу на підприємстві, яка склалася внаслідок системної боротьби з розкраданням лісу на підвідомчій території.

Нагадаємо, журналісти Олевського Інформаційного повідомляли, що раніше звільнений з посади заступник директора Валентин Антонійчук, який неодноразово фігурував в схемах незаконної вирізки лісу спільно з місцевими членами злочинних угрупувань, намагався поновитися на посаді та здійснював ряд заходів з метою дестабілізації діяльності ДП «Олевське ЛГ».

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/townnews/2019/06/15/chi-vidpovist-prokuratura-za-nishhennya-mayna-dp-olevske-lisove-gospodarstvo/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *