Олевчанин Олексій Богутський – переможець випуску «Караоке на майдані». Відео

3 637 переглядів

Минулої неділі, 28 жовтня, олевчанин Олексій Богутський взяв участь у відомій українській телепередачі «Караоке на майдані». Дана програма існує вже не перший рік, вийшов 1031 випуск. Згідно правил шоу, у співочому конкурсі може взяти участь «Джокер» – той, хто виграє грошовий аукціон.

Талановитий олевчанин вже не вперше намагався взяти участь у «Караоке на майдані», шляхом аукціону. Цього разу йому вдалося назвати найвищу суму за участь у програмі – 2000 гривень. Це дозволило йому стати «Джокером» випуску.

Свій виступ Олексій присвятив своїй матері Світлані Богутській. Він зачитав уривок власного вірша, який розчулив присутніх до сліз. Після чого виконав пісню Миколи Мозгового «Материнська любов», зірвавши овації глядачів. Така реакція публіки автоматично допомогла хлопцю потрапити до фіналу програми.

У фіналі випуску Олексій виконав пісню Олега Винника «Здраствуй, невеста».

В результаті, Олексій зібрав 1013,25 гривень, його конкурент зібрав 254,55 гривень. Обидва хлопці віддали гроші на благодійність.

Переможцем 1031 випуску «Караоке на майдані» став олевчанин Олексій. «Я сьогодні приїхав тільки з однією метою – сказати: мамусю, ти в мене найкраща», – прокоментував він. У подарунок від партнера програми Олексій отримав телевізор. Також в кінці року він зможе позмагатися за суперприз – автомобіль.

Змагаючись, за поїздку в Японію, Олексій виграв другу спробу участі. За словами ведучого Ігоря Кондратюка, він перший, кому це вдалося. Втім, це не допомогло виграти поїздку.

Завершився 1031 випуск «Караоке на майдані» оголошенням, що Олексій Богутський – найкращий народний співак України та піснею на біс «Не ты» Олега Винника.

 

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/townnews/2018/11/01/olevchanin-oleksiy-bogutskiy-peremozhets-karaoke-na-maydani-video/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *