Відкриття очисних споруд в Олевську

694 переглядів

1 жовтня в Олевську відбувся офіційний запуск очисних мереж. Того дня до міста приїхали Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

Необхідність реконструкції очисних споруд виникла вже давно. Декілька десятків років дане питання хотіли владнати на місцевому та державному рівні. Олевськ потрапляв до сюжетів відомих телеканалів, де повідомлялося, що каналізаційні стоки потрапляють до річки Уборть.

 

Нарешті, в Олевську запрацювали повністю оновленні очисні споруди. Реконструкція відбувалася із застосуванням нових, сучасних енергозберігаючих технологій. Крім того на території знаходяться необхідні для персоналу зручності – санвузли, душ тощо.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відзначив сучасність проекту та сказав, що очисні споруди в Олевську – це той проект, про реалізацію якого можна розповідати в інших населених пунктах.

За інформацією міської ради, на реалізацію проекту було витрачено 12 280 560 гривень, із них 12 151 500 гривень надійшли з державного бюджету та 129 060 гривень – із місцевого бюджету.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський та міський голова Олег Омельчук урочисто перерізали стрічку. «Екскурсію» очисними спорудами для присутніх провів директор КП «ОлевськРесурсІнвест» Руслан Вербельчук.

Міський голова Олег Омельчук прокоментував: «У нашому місті очисні споруди були відсутні більше 20 років. І завдяки підтримки Остапа Михайловича, підтримки Сергія Володимировича цей проект був реалізований».

Депутат міської ради Павло Демкович подякував Міністру екології та природних ресурсів Остапу Семераку та народному депутату України Сергію Пашинському за сприяння у вирішенні цієї наболілої проблеми та додав: «За Вашою спиною школа (ред. ЗОШ №2) і тут хто присутній – прекрасно знає, як літо наступає і всі ці запахи завжди тягнулися до школи, до дітей. Перефразовуючи слова: у здоровому тілі здоровий дух – у здоровому екологічному середовищі повинна зростати здорова людина. А здоров’я людини – це основна цінність, яка є в держави».

 

 

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/townnews/2018/10/02/vidkrittya-ochisnih-sporud-v-olevsku/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *