Чим закінчились вокальні бої для олевчанина Віктора Данюка. Відео

2 190 переглядів

Глядачі телеканалу 1+1 побачили другий випуск «вокальних боїв» проекту Голос країни-8, в рамках якого тренери Сергій Бабкін, Джамала, Потап і Тіна Кароль сформують зі своїх учасників дуети для виступу на сцені. Переможцем з «батлу» вийде лише один артист, іншого вокаліста наставники зможуть «вкрасти».

Цієї неділі, 25 березня, у «вокальному бою» зійшлися олевчанин Віктор Данюк та Катерина Сєвєрова. Вони виконали пісню Stevie Wonder ft. Ariana Grande «Faith». Виконавці неабияк запалили публіку. Нажаль, Віктору не вдалося пройти у наступний раунд Голосу країни і він покинув проект.

Варто відзначити, що Віктор Данюк отримав масу позитивних коментарів від тренерів вокального шоу. За те, щоб він продовжив свою участь виступив і Сергій Бабкін.

Не менш вражаючими були і слова Тіни Кароль про Віктора Данюка: «Вітя, я тобі настільки вдячна! Ви би знали, з якою любовю він відносився до Каті. Таких хлопців, хороших хлопців, зараз мало. І мені б дуже хотілося б, щоб мій Вєня (ред. Син Тіни Кароль) хоча б трішечки був схожий на тебе по інтелігентності. Дякую тобі!»

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/townnews/2018/03/25/chim-zakinchilis-vokalni-boyi-dlya-olevchanina-viktora-danyuka-video/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *