Олександр Ніколайчук провів відкриті уроки в Олевській гімназії

357 переглядів

27 листопада, в рамках програми «День відкритих дверей», до учнів Олевської гімназії завітав депутат Житомирської обласної ради, заступник голови Олевської міської ради Олександр Ніколайчук, який є випускником даного навчального закладу.

Олександр Ніколайчук відвідав урок свого класного керівника – Людмили Мидловець. Він розповів як навчався, який був його життєвий шлях та дав настанови школярам на майбутнє. Учні 8-а класу уважно слухали депутата та задавали йому серйозні питання. Після завершення уроку клас вручив гостю корисний подарунок – блокнот. Олександр Ніколайчук теж підготувався: класний керівник отримала квіти, а учні 8-а – картину та календар з олевськими пейзажами.

Наступним заступник відвідав урок вчителя Ірини Гордійчук у 6-б класі. Допитливі школярі гарно підготувалися до зустрічі з депутатом – заздалегідь придумали цікаві питання. Олександр Ніколайчук щиро відповів на кожне поставлене запитання та наголосив дітям, що головне – вчитися та продовжувати розвиватися. Пізніше клас отримав календар та магніти з зображенням Олевська. Відкриті уроки Олевської гімназії проходять в рамках святкування ювілею навчального закладу.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/townnews/2017/11/30/oleksandr-nikolaychuk-proviv-vidkrit/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *