Володимир Попков отримав звання Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України

331 переглядів

Сьогодні, 25 жовтня, під час проведення чергової сесії Житомирської обласної ради голова облдержадміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма вручали державні відзнаки. Серед шести нагород одна належить жителю Олевщини.

Почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» отримав директор Олевської дитячо-юнацької спортивної школи боротьби Володимир Попков. 

За час роботи спортивної школи боротьби Володимир Федорович підготував 5 Майстрів спорту України, 5 чемпіонів України та 15 призерів України. Команда міста Олевськ постійно стає чемпіонами Житомирської області, виграє обласну спартакіаду школярів. Його вихованець та син Богдан Попков є триразовим чемпіоном України, у 2015 році він вперше в історії Олевська здобуває срібну медаль на чемпіонаті Європи та офіційно включений до складу національної збірної команди України з вільної боротьби. Також він став одним із претендентів для участі в олімпійських іграх-2020 в Японії.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/sporthealth/2018/10/25/volodimir-popkov-otrimav-zvannya-zasluzhenogo-pratsivnika-fizichnoyi-kulturi-i-sportu-ukrayini/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *