На Олевщині понад 10 нових випадків захворювання на кір

521 переглядів

Лише за офіційними даними на кір в Олевському районі захворіло вже понад 12 осіб. Це один з найбільших показників у Житомирській області. Всього з початку року в області на кір вже захворіло 196 людей, з них 78 дітей та 118 дорослих. Частка дорослих в структурі захворюваності становить 60%.

Як повідомлялось раніше, станом на травень 2018 року було зафіксовано два випадки захворювання на Олевщині.  Проте, вже станом на останній день травня зафіксували 5 нових випадків. За даними  зав. відділом епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Лутай Т.О., щомісяця кількість нових хворих в області збільшується: в січні місяці випадки не реєструвались, в лютому місяці – 30 випадків, в березні – 43 випадки, в квітні – 45 випадків та в травні – 60 випадків.

Станом на 07.06.2018 року, в Олевському районі 5 нових випадків захворювання – це найбільший показник по області у цьому місяці.

Кір – небезпечне і дуже заразне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть мати смертельні наслідки. В Україні з початку року від ускладнень кору померло дев’ятеро людей: шестеро дітей і троє дорослих. У зоні ризику знаходяться діти, які не мають 2-х щеплень та дорослі, у яких відсутній імунітет. Захистити від хвороби може тільки вакцинація.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/sporthealth/2018/06/21/na-olevshhini-ponad-10-novih-vipadkiv-zahvoryuvannya-na-kir/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *