В Олевському районі зафіксовано хворих на кір

1 906 переглядів

Спалах кору в Україні триває. Щотижня збільшується кількість захворілих в Житомирській області. В Олевському районі щонайменше два випадки захворювання. В порівнянні з іншими регіонами України в області відмічається середній рівень захворюваності.

Про це 21 травня повідомила завідувачка відділу епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Тетяна Лутай.

«В області за останній тиждень (19 тиждень поточного року) на кір захворіло 23 особи, в тому числі 7 дітей та 16 дорослих. Нові випадки реєструвались в Попільнянському районі (7 випадків), місті Житомирі (4 випадки), Житомирському районі (3 випадки), Олевському районі (2 випадки). По 1 випадку захворювання зареєстровано в м. Бердичеві, Коростенському, Баранівському, Малинському, Чуднівському, Ружинському, Ємільчинському районах. Всього з початку року по області на кір захворіло 151 людина, з них 48 дітей та 103 дорослих. Частка дорослих в структурі захворюваності становить 68%. Найбільші рівні захворюваності відмічаються в місті Житомирі, Попільнянському, Коростенському, Малинському, Житомирському та Радомишльському районах. У переважній більшості захворілих були відсутні щеплення», – зазначила Тетяна Лутай.

За даними Центру громадського здоров’я, з початку року найбільше людей захворіли в Івано-Франківській, Львівській, Закарпатській, Одеській та Чернівецькій областях. За останній тиждень найбільша кількість нових випадків зареєстрована у Вінницькій, Волинській, Київській, Львівській, Луганській, Рівненській, Чернігівській області, а також у м. Києві. Частка дорослих, які захворіли на кір, також зростає. З початку року на кір в Україні захворіли 15 261 людина – 6 243 дорослих і 9 018 дітей. За цей час від ускладнень кору померло восьмеро людей: шестеро дітей і двоє дорослих.

Раніше нова партія вакцин проти кору, паротиту та краснухи була доставлена в Житомирську область – 38 022 дози.

 «Житомирщина отримала чергову партію вакцин, які закуплені за кошти Державного бюджету України на 2016 та 2017 роки. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України від 05.05.2018, Житомирська область отримала 38022 дози вакцини ПРІОРИКС для профілактики у дітей кору, епідпаротиту та краснухи. Вакцина призначена для щеплення дітей у віці 1 рік та 6 років, а також для вакцинації дітей, які не були вчасно щеплені», – інформує УОЗ.

Батькам пропонують звертатись до закладів охорони здоров’я за місцем проживання для проведення планової вакцинації дітям.

За інформацією Житомир.інфо

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/sporthealth/2018/05/24/v-olevskomu-rayoni-zafiksovano-hvorih-na-kir/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *