Олевські борці – чемпіони області та інші досягнення спортсменів

204 переглядів

За 2017 рік борці Олевщини показували гарні результати та ставали чемпіонами не тільки на місцевому рівні, а й на обласному та всеукраїнському.

24-25 листопада у Коростені проводився командний чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби серед ДЮСШ. Олевська команда брала участь у змаганнях у складі 10-ти спортсменів. Протягом двох днів боротьби наші хлопці здолали всіх своїх суперників, 8 команд, і стали чемпіонами області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл, принісши 400 рейтингових очок.

У цей час молодші юнаки на відкритому чемпіонаті України серед спортивних товариств «Спартак» у Львові здобули 4 медалі. Із них: друге місце – Віталій Власюк (с. Кишин), третє місце – Даніїл Іщенко (ЗОШ №2), Даніїл Павленко (ЗОШ №3), Віктор Пилипчук (с. Корощине).

До цього у Житомирі проводився чемпіонат області серед молодших юнаків з греко-римської боротьби. Вихованці Олевської ДЮСШ боротьби Арсен та Назар Подолки стали чемпіонами області, а Олег Бабиченко та Павло Смик – бронзовими призерами.

Важливо відмітити, що на чемпіонаті України серед молодших юнаків та дівчат, який проводився у Хмельницькому, у складі збірної команди Житомирської області взяли участь 8 вихованців Олевської ДЮШ боротьби: 5 юнаків та 3 дівчини. Найбільш результативно виступили, здобувши по дві перемоги, Ілона Вальчук (ЗОШ №2) та Віталій Власюк (с.Кишин). Можливості виступити на змаганнях ми завдячуємо президенту дитячого клубу «Спорт заради миру» Олександру Бабиченку, підприємцю Володимиру Саковцю та батьку одного з вихованців ДЮСШ.