Історія Ірини Дворецької у програмі “Говорить Україна”. Відео

1 947 переглядів

Вчора, 4 січня, у програмі «Говорить Україна» на телеканалі Україна розповіли історію Ірини Дворецької з с. Рудня-Хочинська, яку знайшли мертвою у лісі. Причиною смерті стало переохолодження внутрішніх органів.

У соціальних мережах одразу ж почали звинувачувати водія автобуса, який, нібито, вигнав дівчину на вулицю посеред лісу, бо в неї не було коштів на проїзд. Проте, цю інформацію не підтвердили свідки – пасажири автобуса. “Встановлено, що інформацію про можливий конфлікт між нею та водієм не підтверджує жоден із пасажирів того рейсу. За їх словами, дівчина вийшла з салону у момент, коли водій допомагав іншим пасажирам розміщати сумки у багажному відділені автобуса”, – інформує відділ комунікації поліції Житомирської області.

Обговорити  що ж все-таки сталося тієї рокової ночі до студії приїхали батьки дівчини, водій автобуса, контролер. У відео-зверненнях також брали коментарі у друзів Ірини, які тієї ночі разом з нею колядували.

“Ми сиділи на столиках біля магазину, в нас було вино, ми пили вино. Вона була не п’яна”, – згадує подруга дівчини Людмила. Її знайомий, Валерій, додає: “Вони випили тоді (це вона була і її подружка) пару чарок вина. Настрій був нормальний. Вона була трішки випивша, я б не сказав, що там сильно”. 

Яка ще інформація була озвучена у програмі дивіться у відео:

 

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/regionnews/2019/02/05/istoriya-irini-dvoretskoyi-u-programi-govorit-ukrayina-video/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *