Через мітингарів до Олевська затримуються доставки відправлень через Нову Пошту та Укрпошту

374 переглядів

«Шановні клієнти! Приносимо вибачення за можливі затримки у доставці, які очікуються через форс-мажорні обставини на дорогах України. Надзвичайна ситуація склалась через блокування автомагістралей мітингувальниками. Організатори протестів попередили, що перекриття доріг  проводитимуться у всіх областях України, а сама акція є безстроковою і буде тривати до отримання результатів щодо висунутих вимог. «Нова Пошта» робить усе можливе, щоб вчасно і в повному обсязі виконати доставку усіх замовлень», – повідомили на офіційному сайті Нової Пошти. 

Аналогічне повідомлення опублікували й представники Укрпошти: «Можливі затримки у доставці пошти (акції протесту на автошляхах) Шановні клієнти! У зв’язку з перекриттям руху активістами ГО «Авто Євро Сила» під час проведення акції протесту щодо відміни законів про розмитнення автомобілів можливі затримки доставки пошти в  Житомирській області».

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/regionnews/2018/11/21/cherez-mitingariv-do-olevska-zatrimuyutsya-dostavki-vidpravlen-cherez-novu-poshtu-ta-ukrposhtu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *