За 128 рослин маку жителю Рудні загрожує кримінальне провадження

583 переглядів

4 липня дільничний офіцер Олевського відділення поліції помітив на присадибній ділянці 45-річного жителя с. Рудні рослини характерного вигляду. У подальшому з’ясував, що господар “виростив” 128 рослин снодійного маку. Усе зілля вилучено та розпочато відповідну перевірку.

Наразі незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин караються штрафом від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже як кримінально каране діяння, за яке передбачено, в тому числі, і арешт до 6 місяців або обмеження волі строком до 3 років.

За повідомленням відділу комунікації поліції Житомирської області, за час оперативно-профілактичних заходів, які розпочалися у травні, поліцейські вилучили з присадибних ділянок жителів області понад 2 тисячі нарковмісних рослин. Нині триває розслідування 23 кримінальних проваджень за фактами незаконних посівів та культивування маку і конопель, заборонених для вільного вирощування. Такі заходи триватимуть до жовтня.

Правоохоронці нагадують жителям області про існування визначених законодавством обмежень, що стосуються посіву снодійного маку та конопель. За їх порушення передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/regionnews/2018/07/06/za-128-roslin-maku-zhitelyu-rudni-zagrozhuye-kriminalne-provadzhennya/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *