Приватна недобудова в Соснівці загрожує безпеці дітей

799 переглядів

Понад півсотні жителів села Соснівка звернулися до керівництва Олевської міської ради стосовно аварійної будівлі, яка несе пряму загрозу життю та здоров’ю їхніх дітей.

За інформацією місцевих жителів, непрацююче занедбане приміщення колишнього сільського клубу в далекому 2010 році було продано з аукціону жителю Олевська. Новий власник зобов’язався звести огорожу аби унеможливити потрапляння на недобудову малолітніх дітей, які щодня граються на дитячому майданчику розташованого поруч. Проте, руйнація будівлі продовжувалася, а будувати паркан навколо аварійного приміщення  ніхто не квапиться.

Терпець у людей увірвався після падіння бетонного перекриття, саме в той день, коли поруч перебували діти.

На скаргу жителів села Соснівка виїхали заступник голови Олевської міської ради Олександр Ніколайчук, начальник відділу ЖКГ та цивільного захисту населення Олексій Торгонський та член виконавчого комітету Андрій Іванов.

Представники комісії уважно оглянули приміщення ззовні і зсередини та вийшли з пропозицією направити звернення до Державної архітектурно-будівельної інспекції, а також безпосередньо до реального власника нерухомого майна аби в найкоротші строки зобов’язати звести огорожу аби убезпечити дітей від травматизму.

Приватний підприємець і член виконкому Андрій Іванов наголосив на необхідності додатково оглянути соціально-небезпечні приміщення в межах всієї об’єднаної територіальної громади та вжити всіх заходів аби попередити можливі нещасні випадки, які, нажаль, раніше траплялися.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/regionnews/2018/06/08/privatna-nedobudova-v-sosnivtsi-zagrozhuye-bezpetsi-ditey/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *