Валентин Торгонський: «Депутат – це не тільки захист Ваших інтересів у раді, а й надійна підтримка на місцях»

1 146 переглядів

Вже незабаром жителі Олевщини обиратимуть місцеву владу. Цього разу змінюються вимоги до кандидатів, кількість місцевих рад, вигляд бюлетеня для голосування і багато іншого. Серед кандидатів в депутати до Олевської міської ради – місцевий підприємець Валентин Торгонський. Він вже не перший термін захищає інтереси свого Замисловського округу в статусі депутата.

Чим ближче вибори, тим більше обіцянок можна почути від кандидатів. А чому б не згадати що вже було зроблено? Перед завершенням нинішньої каденції депутат Олевської міської ради Валентин Торгонський поділився з читачами нашої газети що вдалося зробити.

Дороги. Великим втіленим проєктом є співфінансування капітального ремонту дороги по вул. Олени Теліги в Олевську. Валентин Ілліч надав 100 тисяч гривень особистих коштів на вкладання асфальту на вулиці. За його сприяння підсипались та грейдерувались вулиці у селах Замисловичі, Шебедиха, Устинівка. Жодного разу не проходив без підтримки Валентина Торгонського поточний ремонт (грейдерування) дороги Олевськ-Замисловичі-Устинівка. Не оминав увагою депутат тему доріг і у зимній період – він особисто надавав паливно-мастильні матеріали аби додатково виїхала снігоочисна техніка за маршрутом Олевськ-Шебедиха, а також Кишин, Стовпинка, Жубровичі.

Інфраструктура. В 2016 році за співфінансування Валентина Торгонського було відремонтовано міст через річку Уборть в селі Рудня-Замисловицька. Цей міст не тільки є частиною населеного пункту, а й веде до одного з найцікавіших місць Олевщини – Кам’яного села. Депутат замовив та встановив в’їзний знак «Вас вітає громада с. Замисловичі», надав співфінансування на встановлення огорожі кладовища в селі Замисловичі, зрізання аварійних дерев. За його сприяння було придбано дитячий майданчик, а за фінансування Валентина Ілліча майданчик було встановлено і пофарбовано.

Медицина. Валентин Торгонський придбав бойлер для дитячого відділення Олевської центральної лікарні та лабораторії. За його клопотання вирішилось питання відновлення роботи ФП у селі Устинівка. Для ФАП села Замисловичі було придбано фарбу для проведення поточного ремонту, покращувалась матеріально-технічна база, зокрема придбано метлі та холодильник. За особисті кошти у Замисловицькому ФАП було замінено вікна з дерев’яних на металопластикові. Щороку Валентин Ілліч особисто надає фінансову підтримку жителям на лікування, в тому числі учасникам АТО.

Освіта. Для Замисловицької школи Валентин Торгонський придбав 6 персональних комп’ютерів та 1 ноутбук, посприяв у виділенні ще одного ноутбука. Своїм коштом ремонтував шкільний автобус та надавав паливо. Валентин Ілліч любить приїжджати до Замисловицької школи на свято Першого дзвоника. Щоразу він готує подарунки: для першачків – рюкзаки, для випускників – грошові подарунки. Неодноразово надавалась фарба для проведення поточного ремонту школи та дитячого садочка села Замисловичі. Також для закладу запуковувались м’які іграшки. Крім того, Валентин Торгонський відвідує заклад з солодкими подарунками до Дня святого Миколая.

Дозвілля. Валентин Торгонський придбав для Замисловицького сільського клубу колонку, світломузику, для обігріву встановлено піч-булер’ян, надав співфінансування на придбання сценічних костюмів для місцевих учасників художньої самодіяльності, посприяв у виділенні ноутбука для закладу. Кожного року Валентин Ілліч надає фінансову допомогу на День села та інші свята.

Духовність. Валентин Торгонський велику частину свого часу приділяє духовному розвитку односельчан – за його фінансової підтримки в селі Замисловичі відремонтовано церкву, встановлено піч-булер’ян, дзвони на дзвіницю, надавалась грошова підтримка.

«На даний час є багато стереотипів про роботу місцевих депутатів. Я балотуюсь для того, щоб ще раз на власному прикладі показати, що може бути інакше. Мені не соромно приїжджати на свій округ, зустрічатися з односельцями, адже я не тільки відстоюю інтереси моїх виборців у сесійній залі, а й особисто хвилююсь за кожного. На жаль, бюджет міської ради не може покрити всього, що необхідно громаді, тому в багатьох випадках я, як приватний підприємець, завжди приділяв увагу жителям громади та надавав фінансову підтримку на реалізацію проєктів», – розповів Валентин Ілліч.

Тому, балотуючись в депутати Олевської об’єднаної територіальної громади, прошу підтримати мене та команду ВО «Батьківщина» до місцевих рад всіх рівнів.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2020/10/17/valentin-torgonskiy-deputat-tse-ne-tilki-zahist-vashih-interesiv-u-radi-a-y-nadiyna-pidtrimka-na-mistsyah/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *