Віктор Коц: до Олевської міської ради йду разом з командою ВО «Батьківщина»

1 356 переглядів

Депутат чотирьох скликань, директор компаній ТОВ «КІБ» та ТОВ «Райт Солюшн» в інтерв’ю редакції «Зорі над Убортю» розповів про мотиви участі в місцевих виборах 25 жовтня.

Редакція: Чому Ви прийняли рішення балотуватися до місцевої ради під політичними прапорами ВО «Батьківщина»?

Коц: По-перше, мені близька політична ідеологія та програмні засади партії ВО «Батьківщина».

По-друге, минулого скликання був обраний депутатом до Олевської районної, а згодом до Олевської ОТГ за підтримки партії ВО «Батьківщина». Під час президентських та парламентських виборів 2019 року підтримував кандидатів від ВО «Батьківщина», зокрема Юлію Тимошенко.

По-третє, і найголовніше, підтримую оновлену місцеву команду яка об’єдналася навколо бренду ВО «Батьківщина». Це прості люди різних галузей господарства які мають авторитет та довіру серед жителів громади.

Можу запевнити, що в поточному скликанні переважна більшість депутатів фракції ВО «Батьківщина» продемонстрували згуртованість та здатність співпрацювати з керівництвом громади та різними політичними групами задля якісних змін.

Редакція: Озвучите декілька чітких аргументів стосовно участі у місцевих виборах та подальших дій…

Коц: Як підприємець з 30-річним досвідом вважаю за необхідне підтримувати малий та середній бізнес, сприяти його веденню та розвитку, створювати нові робочі місця з метою наповнення бюджету громади. На реальному прикладі власних підприємств, які легально працюють, детально розумію що і як потрібно робити.

Редакція: В соціальній мережі Фейсбук, іноді поширюється неоднозначна інформація стосовно Вас і діяльності підприємства «Райт Солюшн». Спростуйте або підтвердіть чутки…

Коц: Я завжди був і є відритий для спілкування, в тому числі не уникаю питань щодо законності діяльності підприємства яке очолюю. Коментувати безглузді чутки не має сенсу, але мою можливість Вам і читачам навести переконливі аргументи. ТОВ «Райт Солюшн» має спеціальний дозвіл на дослідно-промислову розробку бурштину на ділянках поблизу сіл Замисловичі та Шебедиха. Аби отримати і захистити законність ліцензій ми пройшли через всі центральні органи виконавчої влади, роками відстоювали свої права в судах, здобувши беззаперечну перемогу.

Минулого року на підприємстві «Райт Солюшн» та охоронній фірмі «Служба захисту» було працевлаштовано понад 90 осіб, в переважній більшості яких це жителі міста та сіл. Це люди, які не виїхали на заробітки за кордон, які заробляли кошти для своїх родин проживаючи вдома, маючи належне технічне та матеріальне забезпечення. Повірте, свідомі громадяни бажають легально працювати на своїй батьківщині. Завдання урядовців, за підтримки місцевої влади, надати умови для створення робочих місць.

За друге півріччя 2019 року ТОВ «Райт Солюшн» сплатила до державного бюджету понад 1,5 мільйони рентної плати, податок на додану вартість, податок на прибуток та здійснила всі визначені законодавством відрахування до місцевого бюджету за 90 працюючих. Ми задекларували об’єми добутого бурштину більше, аніж великі державні компанії «Бурштин України» та «Укрбурштин»!

Редакція: Кого із 7-ми осіб, які зареєструвалися кандидатами на посаду голови Олевської міської ради, особисто Ви плануєте підтримати?

Коц: Команда ВО «Батьківщина» на посаду міського голови висунула чинного мера Олега Омельчука. Мабуть, вперше за всі роки існування місцевої «Батьківщини» на вибори до місцевих рад всіх рівнів йде сильна команда, за яку не соромно.

Переконаний, що з усіх заявлених кандидатів на посаду міського голови є лише два реальні претенденти, які в чесній боротьбі визначать переможця. Це Олег Омельчук та Сергій Лисицький. Інших п’ятьох навіть не розглядаю як серйозних претендентів.

І на завершення хочу сказати, що після 25 жовтня життя не завершується. Але прошу виборців відповідально віднестися до вибору та прийти на виборчі дільниці незважаючи на коронавірусну хворобу. Саме час зробити свідомий вибір та підтримати надійну команду ВО «Батьківщина»

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2020/10/09/viktor-kots-do-olevskoyi-miskoyi-radi-ydu-razom-z-komandoyu-vo-batkivshhina/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *