Олег Омельчук кандидат на посаду міського голови від ВО «Батьківщина»

1 317 переглядів

«На вибори кандидатом на посаду міського голови я йду від ВО «Батьківщина». На попередніх виборах у 2016 році  я йшов самостійно, маючи намір об’єднати навколо проблем ОТГ всі політичні сили. Та це виявилося неможливим з різних об’єктивних причин. Тепер першим мене підтримало ВО «Батьківщина», за що я їм щиро вдячний. Мені подобається команда людей, які тут працюють. Професіонали з досвідом роботи в різних галузях та на різних посадах. Представники цієї політичної сили цілеспрямовані, послідовні.

На посаді міського голови ви мене знаєте 5 років, ми багато з вами працювали, багато, що зробили. Є ще багато розпочатих проєктів, які хотілося б завершити.

 Робота міського голови не проста. Це не робочий день з 8 годин до 18.00. Прийшов на роботу, повернувся додому і забув про все. Це не просто робота, це спосіб життя. Працювати цікаво, коли тебе підтримують і ти бачиш плоди своєї роботи. І важко, коли тебе не розуміють і протистоять, викидаючи багато фейкової інформації з брудом  на тебе і твою родину. Сьогодні керівники такого рангу як я  взагалі не захищені, це «хлопчики для биття». Та це мене не лякає і не зупинить.

Сподіваюсь ви мені довірите ще 5 років попрацювати. У свою чергу  можу сказати, що я буду старатись, всіх почую, а над  всім тим, що   потрібно громаді,  буду працювати і вдень, і вночі.

«Розбудовуємо Олевщину РАЗОМ!» — з таким гаслом я йшов на вибори у 2016 році і йду тепер. Це моє ключове завдання — до вирішення усіх нагальних питань і проблем залучати якомога більше людей. Ми зробили правильний крок у зміні життя громади на краще!  Рухаймося далі і пам’ятаймо: наша громада – це кожен з нас! І перемога там, де ми всі працюємо РАЗОМ!

Заруба Тамара (заступниця директора Олевської гімназії)

«Є декілька причин, чому я підтримую Олега Васильовича і закликаю вас всіх це зробити. З 90-х років працювала з  керівниками різного рівня. Є, що порівнювати, і в цьому сенсі Олег Васильович має багато переваг у порівнянні з іншими.  Це – людина чесна і порядна. Прогресивно мислячий  професіонал, і не тільки в  справі за освітою – будівництві. Я б сказала, що він будівельник у високому сенсі цього слова. Адже будує не тільки споруди, він будує навколо себе комфортну атмосферу, етично вибудовує стосунки з людьми, вибудовує культурний простір ОТГ. Він вміє планувати і проєктувати.  Має бачення будь-якої справи, яку починає. Та найголовніше – це єдиний керівник, принаймні з тих, з ким довелося працювати,  який доводить до кінця те, що обіцяє. Олег Васильович завжди каже правду. Найголовніше для мене, як людини, яка працює в Олевській гімназії це те, що тільки з 2015 року, коли міську раду очолив Олег Васильович, почали добудовувати те, що припинили будувати у 2003 році.

Всі ви добре знаєте, що з ним трапилось у цьому році. На мою думку, це стало наслідком однієї з помилок Олега Васильовича – окремі кадрові призначення. Поки Олег Васильович будував, проєктував, добивався вирішення питань для нашої громади у високих кабінетах, дехто з його найближчого оточення займався політикою. Олег Васильович не політик, і це добре. Ми знаємо, що політика – це ненависть, невиліковна хвороба,  кривавий спорт. Політика – це те місце, де немає друзів й однодумців,  а де є зрада і брехня. Поки він займався розбудовою територій, те саме «оточення» їздило по ОТГ, розповсюджуючи неправдиву інформацію, сіючи плітки й наклепи, навішуючи ярлики на голову міської ради та його оточення, роздаючи обіцянки, а  десь і залякуючи.  Говорити завжди легше, ніж доводити свою спроможність конкретними справами.

 У своєму виборі я впевнена. Бажаю Вам, Олеже Васильовичу, сили, витримки й удачі!».

Іванченко Ярослав (депутат Олевської міської ради)

«З Олегом Васильовичем я співпрацюю, як депутат міської ради. Є одним з відповідальних за проведення місцевих виборів від ВО «Батьківщина». Так само, як і Олегу Васильовичу, партія «Батьківщина» довірила нам, побачила в нас прогресивних і професійних людей. За чотири роки роботи в раді у нас вже виробився імунітет щодо бруду, яким нас поливають, особливо тепер, напередодні виборів.

 Команда Олега Васильовича складається не тільки з чесних і відповідальних депутатів, членів виконкому, працівників апарату міської ради, старост, а й інших активних жителів громади. І ця команда йому довіряє. Кандидатів у депутати від «Батьківщини» ми відбирали таким чином, щоб це були люди професійні, чесні, в першу чергу віддані своїй справі. І це також ті люди, які всіляко підтримуватимуть Олега Васильовича й надалі».

Казюк Олег (головний лікар Олевської центральної лікарні)

«Я як представник медицини сьогодні хотів би сказати, що в нас, в медичній сфері ніколи якихось розбіжностей, питань, яких ми не могли вирішити з нинішнім міським головою не було. Ми всі бачимо і знаємо, які виклики в нас стоять і які стояли рік назад, коли почався коронавірус. Завжди було розуміння в потребі закуплення обладнання, у потребі виділення коштів для лікування хворих, зокрема на цукровий діабет. В даний час в інфекційному відділенні лікарні знаходиться 12 хворих на коронавірус. Двоє з них на апаратах ШВЛ, які були придбані за сприяння Олега Васильовича, міської ради, спонсорів. Закликаю всіх дотримуватися правил безпеки, всім здоров’я, а Олегу Васильовичу – здоров’я та успіхів».

Вишневський Олександр (підприємець)

«Я голова партії «Основа».  У нашій організації  70%, людей, які хочуть змінити відношення до «первинки». Ми йдемо на вибори у міську  раду   і також підтримуємо Олега Васильовича. Ми знайомі  з ним вже понад 25 років. Протягом цього часу ми з ним дружили, спілкувалися. І нічого не змінилося, коли він став мером.  Олег Васильович порядна і чесна людина. Ми – за нього».

Гаврилюк Алла (заступниця начальника управління освіти)

«За час, коли заклади  загальної і середньої освіти, позашкільної освіти знаходяться у підпорядкуванні міської ради, було дуже багато зроблено. Ми побачили наскільки збільшились видатки по школах. За ці роки було зроблено надзвичайно багато, адже в наших закладах більше 1,5 тисяч працівників, 66 закладів,  більше 7 тисяч дітей. Як бачимо, велике господарство. Найголовніше, те, про що і не мріялось у частині шкіл, це зроблено внутрішні санвузли у Копищенській, Хочинській, Майданській, Варварівській, Покровській, Олевських ЗОШ №2 і №3. В нас за чотири роки не було перебоїв з дровами, з пальним, всі люди вчасно отримували заробітну плату. Лише в цьому році у нас почали реалізовуватися два великих проєкти. Вдалося виграти один мільйон гривень на ремонт даху в Кишинській школі. А завдяки участі в програмі «Дітям України – здорове харчування» на 1 млн гривень придбано обладнання для харчоблоку Олевської ЗОШ №3. За місяць харчоблок Олевської ЗОШ №3 ніхто не впізнає. Щороку один мільйон гривень виділялось на харчування дітей пільгових категорій, які навчались в закладах 4 Чорнобильської зони. Я була б дуже рада,  якби така траєкторія розвитку, що була за ці роки,  збереглася. З Олегом  Васильовичем ми весь час знаходимо порозуміння.  Дякуємо, що ви нас підтримуєте». 

Горпиніч Наталія (в.о. старости села Лопатичі)

«Ви наш земляк, Олег Васильович, бо Ваші батьки з мого села. Я не знаю хто і як, але всі питання, з якими я зверталась до міської ради, всі вирішувалися.  Хочу сказати, що Ви дуже багато зробили для міста Олевськ. Коли ми бачимо інші райони, то наш Олевськ на дуже високому рівні у порівнянні з іншими. Я бажаю Вам успіху у вашій роботі, виграти на виборах і трохи «нажимати» на села. Ми дуже хочемо і дороги, й облаштовані кладовища… Проєкти вже у Вас всі готові на всі наші села. Успіхів у Вашій роботі. Я прошу всіх підтримати Олега Васильовича, бо це дійсно Людина. Щодо неприємностей, які з ним трапились, то є такий вислів «не роби добра – не побачиш зла». Це я на своїй роботі перевірила. Чим більше робиш, тим більше тобі говорять, що ти повинна ще більше. Ми за Вас, ми любимо Вас, бо Ви людина слова. Удачі Вам на виборах!».

Рябой Євгеній (директор Олевської гімназії)

«Я хочу розпочати виступ не лише,  як керівник закладу, а як член виконавчого комітету міської ради. Дуже багато брудом поливали виконавчий комітет міської ради, особливо Олега Васильовича, що приймалися неправові рішення, був тиск. Я особисто заявляю: жодного тиску від голови я не те, що не відчував, його просто ніколи не було. Я завжди голосував так, як вважав за необхідне. І це не заважало нам з міським головою в подальшому конструктивно працювати на благо освіти, гімназії.

Як директор гімназії,  скажу: саме за каденції Олега Васильовича зрушилося питання її добудови. Дуже сподіваюсь, що в цьому році заклад буде завершено повністю. Хочу побажати всім своїм колегам, директорам, в яких заклади теж потребують ремонтів і добудов, щоб і у них були зрушення. Але всі повинні розуміти – не все робиться одразу. Якщо Олег Васильович пройде, а я впевнений, що він пройде на виборах, то й кошти і всі зусилля будуть направлені й на інші навчальні заклади. Хочу особисто подякувати Вам, що за саме Вашої каденції були почуті діти. Колеги мене підтримають, що більшість проєктів дітей проводились на рівні закладів. І тільки за каденції Олега Васильовича діти були почуті на рівні міської ради і багато проєктів були підтримані. Рекорд, який було встановлено на Бабиній горі в Олевську, – це була ідея дитини, яка була підтримана міською радою. Я хочу, щоб Ваші, Олег Васильович, рекорди продовжувались, і Ви були рекордсменом по тривалості роботи міським головою у нашій ОТГ».

Іванов Андрій (голова Спілки воїнів-учасників АТО Олевського району)

«Я стовідсотково підтримую Олега Васильовича. Я хочу Вам подякувати, як голова Спілки ветеранів АТО за Вашу патріотичну позицію, за Вашу підтримку як живих побратимів, так і полеглих, тому що дуже багато зроблено. А ще хочу подякувати за розвиток того міста, в якому народилася і буде зростати моя донька».

Озерчук Андрій (депутат Житомирської обласної ради, директор концерну «Укрторф»)

«Я сьогодні приїхав підтримати свого друга, з яким  познайомився у 2010 році, коли він ще займався бізнесом. За ці 10 років ми здружилися. Я можу порівняти місто 2010 року і тепер. Це великі зміни. Місто всі знають в області, всі знають про Бабину гору, про багато фестивалів. Все це робилося людьми цього міста, це все робилося командою, яку привів Олег Васильович. Так, той хто не працює, той не помиляється. Брати відповідальність на себе не так просто. Якщо ти взяв відповідальність, то треба виконувати, а якщо не виходить, то сказати чому, а не говорити прийди завтра, прийди післязавтра. А після того людина ловить тебе на вулиці, і ти не знаєш куди очі діти. У Олега Васильовича цього не має. А на те, що там десь говорять, є таке прислів’я: «Собака лає, караван іде». Я думаю, що все вийде і громадяни Олевської ОТГ підтримають Вас. Я, де зможу, буду підтримувати Вас завжди, тому що таку чесну, порядну і відповідальну людину треба ще пошукати. Я підтримую старосту з Лопатич, що треба більше уваги приділяти селу. Шановна громадо, давайте зробимо все, щоб Олег Васильович став мером. Щоб всі  плани виконались!».

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2020/10/04/oleg-omelchuk-kandidat-na-posadu-miskogo-golovi-vid-vo-batkivshhina/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *