Ярослав Іванченко очолив список партії ВО «Батьківщина» на виборах до Олевської міської ради

1 140 переглядів

На сьогоднішній день чи не в кожному номері газети чи на білборді лунають заклики з передвиборчими обіцянками. Хтось згадує про умови навчання дітей у школах і садочках, хтось запевняє забезпечити якісними побутовими та житлово-комунальними послугами, а хтось пафосно переймається фінансовим забезпеченням соціальної сфери. Саме тому, напередодні місцевих виборів, бажаю відверто розповісти про свій політичний шлях та повідомити чому 25 жовтня йду на вибори разом з місцевою командою ВО «Батьківщина».

В політикумі рідної Олевщини я людина не нова. Розпочав свою політичну кар’єру в якості депутата Олевської міської ради в далекому 2006 році від Блоку Юлії Тимошенко. До речі, на той час був одним з наймолодших депутатів. За першу каденцію роботи в Раді зрозумів, що робота депутата полягає не тільки у відвідуванні засідань сесій і постійно діючих комісій, а також в активності щодо напрямків наповнення дохідної частини бюджету.

Чомусь частина депутатів як тоді, так і тепер вважають, що метою їх діяльності є контроль за ефективністю використання бюджетних коштів, контролювання діяльності міського голови та виконавчого комітету. На мою думку це хибне бачення… Маючи значний досвід роботи на керівних посадах вважаю, що виборці довірили управління громадою не лише міському голові, а також депутатському корпусу, який, спільно з виконавчим комітетом, повинні допомагати реалізовувати програми та ініціативи керівника.

Робота в команді – запорука успіху. Зараз я є депутатом Олевської міської ради VII-го скликання. Внаслідок поетапного провадження децентралізації, майже всі населені пункти бувшого Олевського району об’єднались в одну з найбільших об’єднаних територіальних громад в Україні. Реформа децентралізації передбачає в собі передачу повноважень та фінансів від державної влади якнайближче до людей – органам місцевого самоврядування.

На перший погляд наче б то і важлива законодавча ініціатива, але окрім медійного визначення самого терміну, дана реформа для громади несе в собі небажані процеси, які налаштовані не на наближення доступності до послуг, а їх віддалення від людей. За чотири роки в статусі депутата я навчився вбачати послання органів центральної влади, які направленні на знищення доступної медицини та освіти не тільки для мешканців нашої громади, але загалом по країні.

Напередодні місцевих виборів, від регіональних політичних об’єднань гучно лунають популістичні заяви заяви, що вони не дозволять закрити ФАПи, школи, Будинки культури, але не розповідають людям яким чином вони це робитимуть. Справа в тому, що реформування медицини та освіти орієнтоване на компактні громади, тобто громади, де відстань між населеними пунктами громади коротка та наявне тверде дорожнє покриття. В нашому випадку, не тільки відстань між населеними пунктами велика, але між багатьма селами дорогу назвати дорогою складно.

Маю переконання, що саме з вирішення цієї проблеми і потрібно починати збереження доступності медичних, освітніх та інших послуг в сільських населених пунктах. Шлях нелегкий та тривалий, адже дороги між населеними пунктами так громадам ніхто і не передав. На сьогоднішній день лунає критика на адресу керівництва міської ради та депутатського корпусу щодо стану доріг, але більшість громадян не знає, що за дороги між населеними пунктами відповідає профільний департамент Житомирської ОДА. Більше того, на проблемні ділянки доріг місцева рада не має законного права витрачати кошти на їх утримання та ремонт. Запевняю, що міським головою за підтримки депутатського корпусу надіслано велику кількість звернень до органів центральної влади щодо вирішення питання передачі органам місцевого самоврядування повноважень у сфері управління автодорогами. Переконаний, що спільними зусиллями вдасться здійснити передачу місцевих доріг громадам на прикладі пілотного проєкту в Олевській ОТГ. Віримо, що дороги місцевого значення загального користування «Олевськ-Покровське» та «Олевськ-Замисловичі» будуть капітально відремонтовані.

Звісно, ми також маємо безліч проблем різного характеру, які необхідно вирішити для повноцінного функціонування складного механізму під назвою «об’єднана територіальна громада». Впевнений, що наша команда кандидатів в депутати від ВО «Батьківщина», а після 25 жовтня 2020 року депутатів громади, готова до гідного представництва інтересів мешканців громади, а люди оновленої команди ВО «Батьківщина» завжди працювали і будуть працювати на благо суспільного розвитку та соціальні інтереси всіх верств населення.

Споглядаючи на активізацію різних політичних партій під час місцевих виборів і на декілька сотень кандидатів в депутати до Олевської ОТГ, звертаюсь до виборців підтримати команду ВО «Батьківщина» – ми вас не підведемо! Іншим свідомим кандидатам у депутати щиро бажаю вдачі під час виборчих перегонів. Пам’ятайте, що Україна починається з Тебе!       

    

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2020/10/03/yaroslav-ivanchenko-ocholiv-spisok-partiyi-vo-batkivshhina-na-viborah-do-olevskoyi-miskoyi-radi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *