Рейтинг Аграрної партії стрімко зростає

218 переглядів

Аграрна партія має великі шанси потрапити до Верховної ради. Про це свідчать результати опитування, проведеного Українським інститутом вивчення громадської думки з 1 по 7 липня.

Якщо наприкінці червня соціологи давали політсилі 0,9% голосів виборців, то за три тижні рейтинг Аграрної партії зріс майже втричі. Сьогодні на дострокових парламентських виборах Аграрну партію готові підтримати 3,1% виборців. Аграрну партію, яка вже кілька років поспіль займає лідируючі позиції на місцевих виборах та має велику електоральну підтримку у сільській місцевості, вважають небезпечним конкурентом для нинішніх фаворитів парламентських перегонів. Стрімке зростання рейтингу Аграрної партії вказує на те, що політична сила впевнено подолає прохідний бар’єр і пройде до Верховної Ради.

Аграрна партія йде в парламент, щоб зберегти землю, і дати можливість людям успішно працювати на ній, щоб зробити Україну заможною європейською державою – з високими світовими стандартами у виробництві, освіті, культурі й медицині.

Настав час, коли в парламент мають йти люди праці – щоб викоринити бур’яни зради! Від голосу кожного з нас залежить майбутнє України!

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2019/07/19/reyting-agrarnoyi-partiyi-strimko-zrostaye/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *