Олевська ОТГ отримає 25 мільйонів на реконструкцію палацу спорту

1 330 переглядів

Понад 25 мільйонів гривень вже цього року має шанс отримати Олевська міська рада на реконструкцію спортивного комплексу «Палац спорту» на мікрорайоні «Квадрат».

Про це повідомив народний депутат України Сергій Пашинський під час зустрічі з представниками спортивних федерацій громади.

В активній співпраці з Олевською міською радою, Благодійний фонд Сергія Пашинського надасть необхідну матеріальну допомогу для оперативного виготовлення проектно-кошторисної документації з метою отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення нових або реконструкцію існуючих палаців спорту.

«Під час розмови з міським головою Олегом Омельчуком та керівником управління містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ Віктором Ніколайчуком ми дійшли згоди, що майбутній «Палацу спорту» буде мати два сучасних функціональних спортивних зали та басейн. Відповідно до технічних характеристик, передбачено влаштування волейбольно – баскетбольного майданчику, зони для гри в міні-футбол, а також зали для легкоатлетичних змагань і зайняття вільною боротьбою та тхеквондо, які надзвичайно популярні на Олевщині», – зазначив Сергій Пашинський.

Окремо акцентував увагу народний депутат на проблемі незадовільного стану спортивного комплексу «Колос».

«Від керівника федерації футболу Олевської ОТГ Віктора Шапорди мені відомо, що в місті десятиліттями не вирішується питання реконструкції головного стадіону. Ми оглянули практично зруйнований спортивний об’єкт та сформували план дій.

На щастя, Олевська міська рада виготовила проектну-кошторисну документацію та розпочала підготовчі роботи. Проте для реалізації масштабного інфраструктурного проекту потрібно додатково понад 20 мільйонів гривень. Зі свого боку, як депутат Верховної ради України, направив звернення до керівника Уряду та Міністра молоді і спорту з метою отримання субвенції на реконструкцію стадіону «Колос». Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться створити умови європейського зразка для зайняття фізичною культурою та спортом в Олевську», – наголосив Пашинський.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2019/07/10/olevska-otg-otrimaye-25-milyoniv-na-rekonstruktsiyu-palatsu-sportu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *