Завдяки Сергію Пашинському рятувальники Олевщини отримали новий формений одяг

922 переглядів

55 комплектів форменого одягу отримали підрозділи Олевського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області за сприяння народного депутата України Сергія Пашинського.

З відповідним зверненням до депутата звернувся особовий склад Олевського районного сектору у складі 17 ДПРЧ м. Олевськ, 31 ДПРП (смт. Бучмани) та 40 ДПРП (смт. Новоозерянка) під час робочої зустрічі 12 червня.

За короткий проміжок часу, партія форменого одягу для співробітників Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, відповідно до зазначених розмірів, була пошита та відправлена до Олевська.

Щоправда, це не єдине нагальне проблемне питання, яке вдалося вирішити команді Сергія Пашинського.

Як повідомлялося раніше, рятувальники разом з начальником Віктором Стужуком озвучили народному депутату проблеми, які потребують вирішення. Більшість з ним – це покращення матеріально-побутових умов.

Віктор Стужук зазначив, що двоповерхове приміщення Олевської пожежно-рятувальної частини, в якому нелегку службу несуть півсотні осіб, не забезпечено прісною водою. Мікрорайон немає централізованого водопостачання, а запасів води у викопаній власними силами криниці недостатньо. Тому вкрай необхідно збудувати 30-метрову свердловину на території пожежної частини.

Від імені Благодійного фонду Сергій Пашинський пообіцяв надати необхідну фінансову допомогу на вирішення проблеми. За лічені дні підрядна організація приступила до виконання завдання та здійснила підведення якісної питної води до пожежно-рятувальної частини.

Начальник районного сектору Управління ДСНС Віктор Стужук, від імені особового складу, подякував Сергію Пашинському за вагому допомогу в будівництві свердловини, на яку чекали понад 18 років.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2019/07/09/zavdyaki-sergiyu-pashinskomu-ryatuvalniki-olevshhini-otrimali-noviy-formeniy-odyag/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *