Передвиборна програма кандидата у народні депутати Сергія Пашинського

392 переглядів

Пашинський Сергій Володимирович народився 14 жовтня 1966 року в селі Зірне Березнівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

  1. Місцеве самоврядування 

Найголовнішим завданням народного депутата України, який представляє у Верховній Раді інтереси конкретного регіону, вважаю ухвалення законів, які зроблять місцеві громади багатими і фінансово незалежними від центральної влади у Києві.

Абсолютна більшість гострих соціальних проблем , які роками і десятиліттями псують життя людям, вирішуються дуже просто – кількістю грошей. Біда в тому, що у місцевих громад нема грошей. А треба, щоб були. Тому, на моє переконання, Верховна Рада має ухвалити такі закони (зокрема, змінивши бюджетний, податковий, митний кодекси), які дадуть місцевим бюджетам гарантоване, автоматичне надходження коштів у принципово більших (вдвічі – втричі!) розмірах, ніж сьогодні.

Потрібні закони, які б чітко, без всяких «але», вказували: ось ці гроші – Києву на вирішення загальнодержавних питань (армія, охорона кордонів, зовнішня політика, дороги загальнодержавного значення, тощо), все інше – регіонам і громадам на вирішення соціальних питань.

Очевидно, що при такому розподілі більша частина загальних «всеукраїнських» грошей має належати громадам, менша – центральній владі. Це і називається децентралізація – основа реформи місцевого самоврядування, яка почалася в Україні кілька років тому і яку треба обов’язково, якщо ми хочемо краще жити, доводити до кінця. Як народний депутат домагатимуся саме такого, справедливого, розподілу грошей у країні.

  1. Виконання державою соціальних зобов’язань

Вважаю обов’язком народного депутата домагатися наведення ладу у законах про соціальні гарантії, аби вони були реальними і справедливими.

Завданням народного депутата бачу домогтися безумовної виплати державою законних соціальних виплат або отримання безкоштовних соціальних послуг, гарантованих Конституцією, насамперед – в освіті та охороні здоров’я. Усе, що тут належить людині за законом і по справедливості, приміром – обіцяний державою перелік безкоштовних ліків та медичних послуг чи безкоштовна середня освіта – вона має отримати без будь-яких застережень. Ситуація, коли закон є, а грошей на його виконання – нема (а це сьогодні, на жаль, майже норма), є неприпустимою, і має бути якнайшвидше і будь-що виправлена.

  1. Економічний розвиток регіону

Потрібна Державна програма заліснення поліських земель. Вона має ґрунтуватися на чітких всеукраїнських законах про охорону навколишнього середовища і мати належне фінансування з державного бюджету, оскільки ліси Полісся – це «легені» всієї України, а не лише окремого регіону. Вважатиму своїм обов’язком у роботі у вищому законодавчому органі (Верховній Раді) ухвалення такої Державної програми.

Видобуток корисних копалин на Поліссі має бути суворо обмежений у рамках, які не створюють загрозу для екології, а отже – для здоров’я людей, які тут живуть.  Жодні бізнесові прибутки від видобутку руд, граніту, бурштину не варті погіршення умов життя людей, зростання кількості важких хронічних хвороб. Поставити жорсткі рамки видобуванню корисних копалин можна лише ухваленням відповідних законів Верховною Радою.

Вирубка лісу – тільки санітарна і для потреб місцевої деревообробної промисловості. Вивезення лісу за межі Полісся (як економічної зони) потрібно жорстко заборонити чи, принаймні, жорстко обмежити. Домагатимуся ухвалення Верховною Радою відповідних законів.

Поліссю потрібні сучасні, тобто –  з сучасними технологіями, підприємства з переробки природних дарів нашого краю – насамперед ягід та грибів. Саме місцева промисловість, підтримана пільговим оподаткуванням, дасть нашому краю зростання кількості робочих місць та підвищення заробітку наших людей.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2019/07/08/peredviborna-programa-kandidata-u-narodni-deputati-sergiya-pashinskogo/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *