Передвиборна програма кандидата у народні депутати Олександра Шуляренка

268 переглядів

Шуляренко Олександр Володимирович народився 29 березня 1967 року в місті Коростень Житомирської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “ВКП “Інтертрансстрой”, безпартійний, проживає в місті Коростень Житомирської області, судимість відсутня, самовисування.

Як громадянин України гарантую, що своєю законотворчою діяльністю у Верховній Раді дбатиму про розвиток, зміцнення української держави, збереження її територіальної цілісності й ніколи не зраджу національного інтересу.

Як фахівець-будівельник, як людина, яка пройшла трудовий шлях від звичайного робітника до керівника вищої ланки управління, маю необхідний досвід та спроможність для втілення в життя моєї програми. Дану програму я побудував з урахуванням існуючих проблем, з якими сам, так само як і Ви, зустрічаюсь щодня, та серед яких ми з Вами, шановні земляки, живемо.

У разі обрання мене народним депутатом до Верховної Ради України, я завжди працюватиму над вирішенням проблемних питань округу, дбатиму про добробут у рідному Поліському регіоні. Дослухатися до думки земляків – пріоритетне завдання моєї діяльності, що зможе завжди направити на правильний шлях.

Моя діяльність як народного депутата буде спрямована на реалізацію таких завдань:

У галузі сільського господарства та лісництва: 

 • зменшення податкового тиску;
 • надання дотацій та пільгових кредитів сільськогосподарським підприємствам;
 • запровадження електронного маркування дерев для протидії незаконній вирубці лісів.

У галузі медицини:

 • запровадження системи обов’язкового медичного страхування;
 • дати можливість кожному громадянину незалежно від соціального статусу та рівня заробітної плати отримувати якісну медичну допомогу.

У галузі інфраструктури:

 • залучення коштів для побудови сміттєпереробного заводу, який вирішить проблему утилізації сміття в нашому регіоні;
 • сприяння капітального ремонту доріг регіонального значення;
 • залучення інвестицій для проведення капітального ремонту водоочисних споруд, що забезпечить мешканців регіону якісною і чистою питною водою;
 • ініціювання створення безкоштовних  юридичних консультацій в усіх районах мого виборчого округу.

У галузі соціального захисту:

 • повернення пільг особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та ветеранам-афганцям, підтримка учасників АТО;
 • сприяння реалізації соціальних програм, забезпечення матеріальною допомогою найбільш вразливих верств населення, особливо багатодітних сімей;
 • сприяння збільшенню фінансування дошкільних навчальних закладів, пологових будинків, центрів опіки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також будинків для людей похилого віку.

Зроблю усе від мене залежне, щоб мої виборці не розчарувалися у своєму виборі. Для цього маю знання, досвід, силу і мудрість. А найголовніше – любов до України, свого рідного краю, а також величезне бажання працювати задля їх добра та процвітання.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2019/07/08/peredviborna-programa-kandidata-u-narodni-deputati-oleksandra-shulyarenka/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *