Юлія Тимошенко провела масштабну зустріч з виборцями у Житомирі

338 переглядів

Вже за кілька днів українцям доведеться зробити свій вибір, проголосувавши за одного з кандидатів у Президенти України. Ці вибори, напевне, увійдуть в історію – адже зараз від нас, без перебільшення, залежить подальша доля нашої держави.

Водночас вони стали і одними з найбрудніших за всі роки незалежності України: корумпована верхівка, яка сіла у свої крісла на народній крові, не виправдала надій та сподівань цілої нації і не хоче так просто відмовлятися від влади. Тому сьогодні на українцях відпрацьовуються надсучасні політтехнології та готуються масові фальсифікації і підкуп виборців. Про це та про інші проблеми говорила кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко під час свого перебування у Житомирі, де її зустрічала багатотисячна армія прихильників.

На цих президентських виборах ЦВК зареєструвала надзвичайно велику кількість кандидатів. Як стверджує сама Юлія Тимошенко, навіть вона – політик з багаторічним стажем, не знає більшої половини цих прізвищ. Це не щоінше, як політтехнологія, яка має на меті заплутати людей та «розпорошити» голоси. Окрім того, цього разу влада навмисне зареєструвала у якості кандидата повного однофамільця Юлії Тимошенко: Юрія Володимировича Тимошенка. Вочевидь у надії, що багато хто проголосує за нього, просто переплутавши. На думку Юлії Тимошенко, це брудна і нечесна гра з боку діючого Президента України Петра Порошенка, який, заявляючи про підтримку народом, боїться, що не виграє вибори чесним шляхом.

Основними темами Юлії Тимошенко на виступах були: війна на сході України, окупація Криму та скандал в оборонній сфері. Вона впевнена, що за обіцянкою Петра Порошенка одразу після виборів повернути Крим Україні немає ніякого підґрунтя. Це лише порожні слова. Натомість вона зазначила, що є можливість закінчити війну на Донбасі. Для цього новий Президент України повинен ініціювати замість недолугого «мінського формату» переговорний процес на базі виконання міжнародних гарантій Будапештського меморандуму, чого жодного разу не зробила чинна влада.

«Поруч із посиленням української армії, включенням у систему колективної безпеки НАТО новий Президент ініціює переговорний процес на базі виконання гарантій Будапештського меморандуму. І я переконана, що ми зможемо добитись реального переговорного процесу на найвищому міжнародному рівні. Я особисто спілкувалась з лідерами багатьох країн, і вони здивовані, чому Україна на міжнародному рівні не порушує питання про виконання Будапештського меморандуму», – заявила політик.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що сьогодні українцям, щоб завершити війну, потрібно спочатку прибрати мафію від влади, припинити її заробітки на війні та покарати кожного, хто незаконно збагачувався на оборонній сфері, на житті українських солдат.

«Але, на жаль, зараз, при цій владі, неможливо притягти винних до кримінальної відповідальності, бо навіть створення слідчої комісії в парламенті заблоковане пропрезидентською більшістю. Генпрокуратурою керує кум Президента, а Верховним Судом на власний розсуд керує Президент України», – нагадала ЮліяВолодимирівна.

Спростити податки, зробити доступними кредити і їх страхування – такі кроки на державному рівні сприятимуть зростанню інноваційного розвитку, переконана Юлія Тимошенко.

«Як ми можемо бути конкурентами, якщо весь світ видає під три відсотка річних, ну в середньому, а ми під 20% річних, і ще і не отримаєш. Тому ми маємо якраз у новому курсі України, ми маємо повністю замінити кредитну політику, замінити роботу національного банку на ефективну, і тоді кредити будуть такі, і плюс ще довгостроковість кредиту. Не можна за рік побудувати підприємство і знати, що ти все встиг, тобто мінімум п’ять років, а в принципі до 10-ти років – це нормальний процес, який вітається всім світом», – зазначила політик.

У своєму виступі перед десятками тисяч людей Юлія Тимошенко зробила те, що не робив ще жоден з політиків: взяла на себе зобов’язання перед українським народом. У документі чітко визначено перелік конкретних кроків, які лідер «Батьківщини» втілить в життя після перемоги на виборах. Це – мінімум вдвічі зниження цін на газ, безкоштовна вища освіта для молоді, перехід на персоніфіковану систему пенсійного забезпечення та пенсія не нижче 4 тис. гривень, страхова медицина замість недолугої медичної реформи, боєздатна армія за стандартами НАТО та підтримка кожного військовослужбовця. Також кандидат у Президенти пообіцяла одразу ж після обрання ввести одноразову допомогу при народженні дитини: за першу дитину – 50 тис. грн, за другу – 100 тис. грн і за третю і більше – 150 тис. грн. Тому вона закликала молодь та людей у віці «піднапрягтися» та подарувати Україні маленьких українців.

Говорили на зустрічі і про розвиток передових технологій в освіті. Юлія Тимошенко вважає, що в цьому секторі в недалекому майбутньому можуть бути зайняті від 150 до 200 тисяч українців. Але для успішного розвитку такої сфери діяльності необхідно вдосконалити систему освіти в цілому. У тому числі особливої уваги потребує модернізація навчальних закладів – підкреслює політик.

 «Сьогодні інтелект нації опинився на узбіччі, а тому нам слід змінити таку тенденцію і долучити кращих до розбудови країни. У світі вже немає кордонів, люди та товари спокійно подорожують між країнами. Ми володіємо великим скарбом. Це наша освічена, інтелектуальна молодь, яка створює інновації. Але, на жаль, вона працює не на нас, бо в Україні немає підтримки талановитим людям. Ми це змінимо», – сказала вона.

У кінці зустрічі з громадою Юлія Тимошенко закликала українців мобілізувати свої зусилля, щоб якомога більше людей 31 березня прийшли на дільниці та зробили свій вибір на користь проєвропейських демократичних сил. Адже зараз на кону майбутнє України, бо якщо діюча влада залишиться ще на п’ять років – українців практично не залишиться. Політик зазначила, що саме тому зараз ніхто не хоче проводити перепис населення. Бо вони бояться, що стане відомою шокуюча правда, скільки нас залишилося з п’ятдесяти двох мільйонів, – сказала Тимошенко, додавши, що кожного року Україна втрачає один мільйон своїх громадян внаслідок природного скорочення. І це не рахуючи тих, хто виїжджає за кордон, щоб працювати, а згодом і залишитися на постійне проживання.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2019/03/29/yuliya-timoshenko-provela-masshtabnu-zustrich-z-vibortsyami-u-zhitomiri/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *