Форум Юлії Тимошенко «Нова соціальна доктрина: нові можливості для кожного»

462 переглядів

23 листопада у Києві відбувся Національний Форум «Нова соціальна доктрина: Нові можливості для кожного», ініційований Юлією Тимошенко.

Це вже четвертий національний форум в рамках Нового курсу України. У заході взяли участь понад 3 000 учасників. Серед них – представники громадянського суспільства, бізнесу, медіа та міжнародних партнерів.

Під час Форуму обговорювалися важливі питання, вирішення яких забезпечить нову якість життя українців: від соціальних стандартів, охорони здоров’я та освіти до екології та безпеки.

Разом із великою групою фахівців лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко спільно шукатиме відповіді на головні виклики сьогодення.

Усі напрацювання стануть основою для реалізації нової людиноцентричної політики, спрямованої на забезпечення українських громадян усім необхідним для гармонійного розвитку та щасливого життя.

Також Юлія Тимошенко пропонує громадянам України підписати з нею угоду про виконання зобов’язань, взятих на виборах. Таким чином лідер «Батьківщини» хоче покінчити з ганебною практикою безвідповідальності президентів за невиконання обіцянок.

«Дуже конкретний, максимально простий документ, написаний зрозумілою мовою. Із термінами та конкретними результатами, які можна буде перевірити в повсякденному житті», – наголосила Голова партії під час виступу на Національному форумі «Нова соціальна доктрина» у Києві.

Новий курс – це комплексна програма дій, яка розробляється кращими експертами і зробить Україну сильнішою, а українців – щасливими і заможними.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/11/25/forum-yuliyi-timoshenko-nova-sotsialna-doktrina-novi-mozhlivosti-dlya-kozhnogo/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *