Зміна депутатів в Олевській міській раді

525 переглядів

В Олевській міській раді новий депутат – свої повноваження склав представник партії «Наш край» Олег Рудницький. Він був закріплений за округом № 4, що охоплює частину м. Олевськ: вул. Володимирська, вул. Івана Франка, вул. ім. Гетьмана Виговського, вул. Калинова, вул. Коростенська, вул. Олександра Олеся, вул. 40 років Перемоги, пров. Володимирський, пров. Калиновий, пров. Набережний, пров. Першотравневий.

 Про зміну складу депутатського корпусу на сесії міської ради повідомила голова Олевської міської виборчої комісії Зоя Григорівна Черних. 

Олег Рудницький вправно ходив на сесії та був депутатом, який задекларував найбільшу кількість житлових площ (квартир та будинків).  В першій декларації депутата вказано, що у власності його сім’ї знаходиться 26 житлових приміщень, загальною площею 2508 кв.м.

Олег Зигмундович написав заяву на дострокове припинення своїх повноважень.

Згідно Закону, його місце зайняв наступний за черговістю кандидат в депутати від відповідної партії – Горпинич Оксана Іванівна. На чергових виборах вона балотувалася від округу №19: с. Зольня, с. Ковалівка, с. Сердюки. В селі Зольня Оксана Іванівна працює діловодом.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/11/23/zmina-deputativ-v-olevskiy-miskiy-radi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *