Володимир Федоренко вітає працівників сільського господарства з професійним святом

259 переглядів

У третю неділю листопада в Україні традиційно відзначають день працівників сільського господарства. Це свято має особливу пошану у нашому суспільстві, адже його відзначають ті, хто присвятив своє життя служінню землі та найблагороднішій на планеті професії хлібороба-годувальника.

Аграрний сектор економіки у сучасній Україні по праву іменують базовим, оскільки саме сільськогосподарська галузь сьогодні великою мірою визначає основу життя нашої держави, є запорукою добробуту та достатку її громадян. Водночас ми свідомі того, що для повного відродження села треба ще багато чого зробити. Окрім щедрих врожаїв, які вміють вирощувати

працьовиті поліські хлібороби, ми маємо вдосконалити до рівня найкращих світових зразків нашу переробну промисловість та й загалом галузь виробництва харчової продукції.

3 нагоди свята, яке є символом першовитоків життя нашого народу, ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя. Низький уклін Вам, шановні працівники сільського господарства, підприємств харчової та переробної промисловості, за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі. Нехай усі дні вашого життя завжди будуть ясними, ниви – рясними, а дощі – вчасними! У день вашого професійного свята бажаємо Вам прихильності долі, вагомих здобутків, оптимізму, невичерпної енергії та професійної удачі! Щастя, миру, здоров’я, добробуту та подальших успіхів в ім’я розквіту України!

З повагою, заступник Голови Аграрної партії України, Голова Житомирської обласної партійної організації Аграрної партії України Володимир Федоренко.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/11/17/volodimir-fedorenko-vitaye-pratsivnikiv-silskogo-gospodarstva-z-profesiynim-svyatom/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *