Поштовики від фонду Сергія Пашинського отримали нові велосипеди

308 переглядів

Керівник Олевського відділення Благодійного фонду Сергія Пашинського Іванов Андрій подарував нові велосипеди для працівників поштового зв’язку напередодні професійного свята.

9 жовтня відзначався Всесвітній день пошти. А для працівників Центру поштового зв’язку №2 Житомирської дирекції ПАТ «Укрпошта», що знаходиться в Коростені і який обслуговує найбільший регіон Житомирщини, до якого входять і Коростенський, Овруцький, Олевський та Лугинський райони, цей святковий професійний день видався щедрим на подарунки. За сприяння народного депутата України Сергія Пашинського листоношам цих районів було вручено 20 нових якісних велосипедів.

Дарунки від депутата надійшли поштовикам Олевщини наступного дня, але ж свято подарунком не зіпсуєш, тим більше таким ось негаданим і неочікуваним. Добру звістку разом з презентом привіз керівник Фонду Сергія Пашинського в Олевському районі Андрій Іванов, саме він вручив працівникам  сільських відділень поштового зв’язку Центрального відділення №1 м. Олевськ 6 шість велосипедів марки «Аист» білоруського виробництва.  Двоколісного помічника отримали листоноші відділень сіл Жубровичі – 2 шт, Білокорович, Рудні-Бистрої, Лопатич, Майдану по  одному.

Вручаючи  такий бажаний дарунок жінкам-листоношам, керівник фонду зазначив, що це тільки перші кроки у взаємодії організації з поштовиками і через деякий час велосипедами будуть забезпечені усі відділення району. «Аби полегшити вашу працю з доставки періодики,  зменшити фізичне навантаження, затрачений час ми вирішили зробити такий дарунок нашим листоношам і зупинятись на цьому не збираємося», – наголосив Андрій Іванов.

Начальник ЦВП №1 Тетяна Мельник з нагоди свята отримала квіти і разом з колегами грошову винагороду. «Радію за своїх листонош, одразу шість велосипедів для них це, як дарунок небес, адже обслуговують вони значну територію, декому доводиться працювати на два села. Ця дорога нараховує кілометри і кілометри за будь-якої погоди. Маючи власний професійний велотранспорт, набагато коротшим здаватиметься шлях»

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/10/13/poshtoviki-vid-fondu-sergiya-pashinskogo-otrimali-novi-velosipedi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *