Сергій Пашинський: «Ми повинні пам’ятати, якою ціною ми маємо мирне небо над головою та вільну неньку Україну»

562 переглядів

В Олевську встановлено Меморіал загиблим воїнам АТО. Ця подія стала визначною для олевчан, сини, батьки, брати яких загинули на цій війні.

Тимощук Ігор Петрович, Мосійчук АнатолійСеменович, Гайченя Анатолій Борисович, Шепетько Сергій Петрович, Ковальчук Олександр Володимирович, Ярошенко Сергій Григорович, Хоречко Микола Степанович, Шибецький  Петро Миколайович, Шеремет Василь Олександрович, Єпіфанович Олександр Володимирович. Імена цих воїнів закарбовані відтепер не тільки в пам’яті їх рідних та близьких, але й на Меморіалі загиблим воїнам АТО, який з’явився за матеріальної підтримки Благодійного фонду Сергія Пашинського

Мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіалу зібрав 16 вересня містян, представників міської ради, родичів загиблих хлопців, підростаюче покоління.  «Подія для нас значна, – з болем каже учасник АТО Микола Тетерук, – душа болить і плаче». «Хлопці, яких ми втратили в боях приходять уві сні,» –  ділиться болем з містянами голова ГО «Районнаспілка воїнів-учасників АТО Олевського району» Андрій Іванов під час виступу.

«Не один рік ми говорили, планували відкрити такий меморіал, і я щиро вдячний депутату Сергію Пашинському, який підтримав нашу ідею фінансово,» – висловив подяку Сергію Володимировичу міський голова Олевська Олег Омельчук.

«Пролетіло чотири з половиною роки. Коли все починалося, ми не мали нічого. Зараз ми маємо одну із самих сильних в Європі армій, ми маємо державу. І за це ми вдячні і цим загиблим воїнам, і вам, шановні присутні воїни. Ви – справжні чоловіки, які стали на захист своєї землі», – висловив свою позицію Сергій Пашинський.

Мітинг-реквієм завершився покладанням квітів до Меморіалу загиблим воїнам АТО. Ми  як ніхто, і особливо підростаюче покоління повинні пам’ятати, якою ціною ми маємо мирне небо над головою та вільну неньку Україну.

Це не єдина ініціатива, підтримана Сергієм Пашинським. Незабаром, 14 жовтня, планується відкриття пам’ятника загиблим воїнам АТО Коростенського району.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/09/18/sergiy-pashinskiy-mi-povinni-pam-yatati-yakoyu-tsinoyu-mi-mayemo-mirne-nebo-nad-golovoyu-ta-vilnu-nenku-ukrayinu/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *