Приїзд народного депутата Сергія Пашинського в Олевськ

1 135 переглядів

31 липня до Олевська приїхав народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський. Зустріч з олевчанами відбувалася в сесійній залі районної ради. Були присутні міський голова Олег Омельчук, його заступники Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук, керівництво районної ради та адміністрації, працівники державних установ, місцеві жителі, представники ЗМІ. Крім того на зустрічі були начальник Житомирського прикордонного загону Богдан Коваль, начальник Житомирської митниці Сергій Гринчук та депутат обласної ради, генеральний директор концерну “Укрторф”  Андрій Озерчук. Він піднімав питання щодо розвитку торф’яної галузі на території Житомирської області та збільшення кількості робочих місць в Олевському районі.

Голова районної ради Віктор Троц повідомив загрозу закриття відділення податкової в Олевську. Така ситуація принесе велику незручність для всіх мешканців Олевщини, адже найближче відділення буде знаходитись у смт. Лугини, до якого немає надійного сполучення.

Заступник голови райради Олександр Ковальчук повідомив про ліквідацію газонаповнювального пункту ДП «Пропан» в Олевську. Даний підрозділ забезпечував населення Олевського району скрапленим газом у балонах, обслуговував та забезпечував їх заміну в разі несправності. Така інформація неабияк стурбувала депутата, адже заправка балонів не на спеціалізованих станціях, в першу чергу, проблема безпеки місцевого населення. Також Олександр Станіславович висловив необхідність передачі впливу вирішення напрямків ремонту та будівництва доріг місцевого значення на органи місцевого самоврядування.

Міський голова Олег Омельчук повідомив народному депутату про проблему підключення багатоквартирного будинку по вул. Івана Франка до газопостачання. Це є перепоною для власників квартир заселити будинок. На зустрічі була також присутня представник відповідного ОСББ Тамара Кривой, яка передала звернення мешканців новобудови депутату. Пізніше Сергій Пашинський особисто відвідав будинок.

 Заступник міського голови Олександр Ніколайчук підняв питання необхідності зміни пункту пропуску через державний кордон Майдан-Копищанський з міждержавного на міжнародний. Це дозволить збільшити надходження до місцевого бюджету та доведе послугу до більш високого рівня.

Сергій Пашинський пообіцяв розібратися у висловлених проблемах та ситуаціях та, по-можливості, допомогти.

Також було обговорено питання: утилізації ядохімікатів,  встановлення квот на побічне лісокористування, фінансування містобудівної документації, будівництво доріг до сіл Тепениця та Замисловичі, ремонт покрівлі та системи опалення в Кишинському стаціонарному відділені.

 

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/08/03/priyizd-narodnogo-deputata-sergiya-pashinskogo-v-olevsk/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *