Головою обласної організації Аграрної партії став виходець з Олевщини

539 переглядів

26-го травня в Житомирі відбулась звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії. Новим головою делегати обрали підприємця Володимира Федоренка.

«Мені 44 роки. Я родом з Олевського району. Все дитинство я провів на тракторах, мама займалася хмілярством. Чорнобиль накрив наше село, і ми були змушені виїхати звідти. За освітою я юрист. Із 1991 року веду бізнес, зараз це естетичний та фармацевтичний напрямки, а також займаюся постачанням медичного обладнання. Я ніколи не був у політиці», – розповідає новообраний голова.

Своїм головним завданням Володимир Федоренко називає структурування партійної мережі та популяризацію ідей політсили.

«У кожному районі повинні бути громадські приймальні Аграрної партії. Нам потрібно швидко запустити сайт, щоб інформувати людей про нашу роботу і позицію політсили. Ми маємо максимально залучати молодь, адже вона – це майбутнє», – говорить новообраний голова.

Участь у звітно-виборчій конференції взяв і лідер Аграрної партії Віталій Скоцик. Політик привітав новобраного голову та наголосив, що перед житомирською командою постало складне завдання, адже їй потрібно наздогнати інші області.

«Наше завдання – змінити систему державного управління, привести до влади професіоналів, здатних не імітувати реформи, як зараз, а швидко втілити справжні зміни, що забезпечать розвиток економіки та підвищення рівня життя людей. Та щоб це зробити, нам слід мати повноцінну фракцію в парламенті, а для цього кожна область повинна спрацювати максимально ефективно. Не може бути такого, що хтось пастиме задніх», – зазначив Віталій Скоцик.

Під час прес-конференції також обрали заступників голови. Нами стали: попередній керівник обласної організації Віктор Козін, Микола Дідківський, Володимир Антонеко і Тамара Стебецька. Також делегати обрали виконком та членів контрольно-ревізійної комісії.

За інформацією сайту Аграрної партії

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/05/31/golovoyu-oblasnoyi-organizatsiyi-agrarnoyi-partiyi-stav-vihodets-z-olevshhini/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *