Оголошено дату, коли можливий початок передачі землі Олевській ОТГ

461 переглядів

31 січня, на засіданні Уряду прийнято Розпорядження “Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”.

Розпорядженням доручається Держгеокадастру розпочати з 1 лютого 2018 року передачу усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності в комунальну власність відповідних об’єднаних територіальних громад, крім тих земельних ділянок, які не можуть бути передані у комунальну власність. У випадку, якщо земельні ділянки не сформовані, Держгеокадастру доручено забезпечити їх формування шляхом інвентаризації.​ В Україні створено 665 об’єднаних територіальних громад, на території яких знаходиться близько 759 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності, які можуть бути передані у комунальну власність.

Це лише перший крок до передачі земель громадам. На практиці цей процес може затягнутися не тільки на місяці, а й на роки.

Проте, вже опубліковано певний план-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік. Згідно нього, Олевська ОТГ почне отримувати землі вже у вересні цього року. Така ж дата і для Білокоровицької ОТГ.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/02/25/ogolosheno-datu-koli-mozhliviy-pochatok-peredachi-zemli-olevskiy-otg/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *