Мирослава Левчука судитимуть за нетверезе водіння

397 переглядів

Сьогодні, 9 січня, відбудеться суд над юристом Мирославом Левчуком за керування автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння. В такому стані він їхав по Олевську, вул. Промислова, коли поліція зупинила і зіставила протокол.

Це не перше порушення правил дорожнього руху Мирославом Левчуком. Більше того, вже відбувалися суди над юристом через водіння в стані алкогольного сп’яніння. Проте жодного разу він не був притягнений за це до відповідальності, навіть адміністративної.

Раніше, 26 квітня 2015 року, Мирослав Левчук їхав по автодорозі Київ-Ковель в стані алкогольного сп’яніння. Поліція зупинила правопорушника та направила до Коростенської лікарні, де підтвердили, що Мирослав був п’яним. Проте він свою провину не визнав і вирішив, що були порушені його права. Як висновок, суд повернув водійські права порушнику «у зв’язку з відсутністю в його діях події і складу адміністративного правопорушення».

Варто зазначити, що суд проводив горезвісний суддя Волощук В.В., який у стані алкогольного сп’яніння виїхав на зустрічну смугу та збив 21-річного мотоцикліста. Від отриманих травм хлопець загинув.

Уникнувши покарання, Мирослав Левчук вже рівно через 3 місяці знову п’яний сів за кермо. Про це йдеться у судовому рішенні. «Маючи ознаки алкогольного сп’яніння від медичного огляду на стан сп’яніння відмовився в присутності двох свідків». Знову юрист не визнав своєї вини, одним з доказів зазначивши, що протягом року до адміністративної відповідальності не притягувався, суд підтримав порушника.

На цьому пригоди Мирослава Левчука не закінчуються. 8 серпня 2016 року проти нього було складно протокол знову за водіння у п’яному стані. Довідка з лікарні до протоколу була додана. Мирослав Левчук цього разу сказав, що «підходив до поліцейських із якими у нього виник спір, з якої причини він не пам’ятає. В цей день і час він не керував транспортним засобом, а відпочивав у парку ім. Гагаріна, біля кафе-бару Либідь» і додав, що протокол складений безпідставно. Суд знову виніс рішення на користь обвинуваченого.

Крім водіння у стані алкогольного сп’яніння, Мирослав Левчук порушує й інші правила дорожнього руху. Проти нього було складено ще не менше трьох протоколів, однин з яких через скоєне ДТП. Питання залишається лише в тому, чи безпечно зараз бути пішоходом в Олевську, коли водіїв, як Мирослава Левчука, не карають за систематичне вживання алкоголю за кермом. Мабуть, любителів випити за кермом не помічають, поки вони не вчиняють непоправного горя, наїжджаючи на невинних людей.

*Фото з мережі Інтернет

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/01/09/miroslava-levchuka-suditimut-za-netvereze-vodinnya/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *