Депутат Василь Снігур опублікував сумнівну декларацію

469 переглядів

Після публікування Олевським Інформаційним Порталом статті про корупційний скандал навколо депутата міської ради Снігура Василя Васильовича, він врешті опублікував свою декларацію за 2016 рік.

Нагадуємо, що неподання декларації суперечить закону «Про запобігання корупції» та карається згідно Кримінального Кодексу України. Як висновок, Олевським відділенням поліції у серпні 2017 року зареєстроване кримінальне провадження проти Снігура Василя.

Перед Новим роком, 26 грудня, Василь Снігур, який пройшов до ради по Копищанському округу, подав декларацію. Хоча депутат мав це зробити ще до 1 квітня 2017 року. Він зазначив, що працює в органах місцевого самоврядування першої категорії посади. Це не може відповідати дійсності, адже згідно Закону, до першої категорії відносяться лише посади Київського (Севастопольського) міського голови та голів обласних рад.

Василь Снігур задекларував свою квартиру в Житомирі, площею 116 кв.м., квартиру дружини у Києві (56,7 кв.м.) та будинок під Житомиром в селі Оліївка (59,5 кв.м.).

З транспортних засобів депутат задекларував свій автомобіль Opel Vivaro і два авто дружини – люксовий позашляховик MITSUBISHI Pajero та УАЗ.

Також в декларації Василя Снігура є дані про доходи за 2016 рік. В свої 45 років депутат є пенсіонером. Як правило, в такі роки це пенсія по інвалідності,  проте йому вдалось бути присутнім на 2/3 засідань сесій міської ради, проживаючи при цьому в місті Житомир.  В середньому він отримує 1 478 гривень пенсії в місяць, трохи більше 16 000 гривень доходу в місяць від занять підприємницькою діяльністю. Хоча, для більшості звичайних громадян України, просто нереально оформити пенсію, якщо особа займається підприємницькою діяльністю. Також на пенсії дружина – 1 680 гривень в місяць.

Вартість автомобіля Василя Снігура, який він купив у 2016 році більша ніж всі доходи сім’ї за цілий рік. При тому, що ні майнових позик, ні готівкових коштів, ні вкладів у банках депутат не задекларував.

Більш детально що ще хотів приховати депутат у своїй декларації розбиратиме поліція та суд. А поки що середньостатичний виборець може тільки робити висновки.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2018/01/04/deputat-vasil-snigur-opublikuvav-su/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *