Депутат Василь Снігур у центрі корупційного скандалу

360 переглядів

Проти депутата Олевської ОТГ зареєстроване кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 366-1 Кримінального Кодексу України.

Снігур Василь Васильович потрапив до ради від Української народної партії разом з Фіцом Зеновієм Романовичем та Бідюком Станіславом Миколайовичем. Депутат закріплений за округом №24 – с. Копище та с. Майдан-Копищанський, де він народився.

Місцевий депутат обґрунтовано підозрюється у вчиненні злочину  за умисне неподання декларації про доходи. Відповідно що чинного законодавства,депутату загрожує позбавленням волі на строк до двох років.

За словами Василя Васильовича він дуже любить своє село, проте проживає чомусь не в селі Копище, навіть не в Олевську, а в місті Житомир. Депутат любить називати всіх корупціонерами, проте, як кажуть у народі, «В чужому оці і порошинку бачить, а в своєму і сучка не добачає». Василь Снігур не подав до реєстру НАЗК електронну декларацію за 2016 рік, що є прямим порушенням ст. 45, ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції».

Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» написали скарги на депутата до ГУ Нацполіції у Житомирській області, НАЗК, керівних органів Української Народної Партії. Крім того, Олевським відділенням поліції у серпні 2017 року зареєстроване кримінальне провадження проти Снігура Василя.

Довідка:
Стаття 366-1. Декларування недостовірної інформації
Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України “Про запобігання корупції”, або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації:

  •  караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2017/12/21/deputat-vasil-snigur-u-tsentri-korupts/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *