У Коростені чиновники зганьбились перед людьми із вадами зору

216 переглядів

У центрі всеукраїнського скандалу та обговорення опинився народний депутат України по нашому округу Володимир Арешонков. Він був присутнім на заході в місті Коростень, організованому на честь Міжнародного дня людей з інвалідністю. В залі, де відбувався концерт, перебували люди з вадами зору.

На Офіційному сайті міста Коростень вказано, що на заході були присутні: мер міста Коростень Володимир Москаленко, народний депутат України Володимир Арешонков, голова міської ГО «Асоціація керівників міста Коростеня» Василь Куницький, начальник управління праці та соціального захисту населення Володимир Єсін.

Організатори накрили для всіх стіл, проте не однаковий: на столах для інвалідів було вівсяне печиво, вафля, безе та булочки. Натомість сусідній стіл  місцевої «еліти», серед яких був присутній і народний депутат, ломився від м’ясних наїдків, алкоголю та ікри.

Весь процес на відео зняв хтось із присутніх та виклав у мережу під значущою назвою «Ситий голодному не товариш!». Українськими телеканалами одразу розлетілася новина. Людей шокувала цинічність цього дійства. Ведучий новин на телеканалі ICTV прокоментував: «Навіть попити людям з інвалідністю нічого не поставили. Як влучно зазначили місцеві активісти, організатори, схоже, вирішили, що люди зап’ють сухпайок власною слиною, що почне виділятися від запаху панського м’яса. Ну, з нинішніми цінами, спасибі можновладцям, що хоч дали людям з інвалідністю понюхати те м’ясо та ікру. Може розраховували, що незрячі того сорому не побачать».

На офіційній сторінці у Facebook Володимира Арешонкова є фото з даного заходу. В цьому ж пості він написав: «Громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, для них мають бути створені такі умови, які дозволяють відчувати себе рівними серед рівних». Проте, як свідчать сучасні реалії, бажане часто відрізняється від дійсності.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2017/12/04/u-korosteni-chinovniki-zganbilis-pe/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *