Хто причетний до передачі 35 тис. гектарів лісів Олевщини

249 переглядів

На сесії Олевської міської ради, що відбувалася 16 листопада, знову піднімалось питання повернення лісів АПК до Олевського району.

Мова йде про майже 35 тисяч гектарів лісу, які були передані в постійне користування «Олевськагролісу» системи «Житомироблагроліс». Найгарячіше дане питання обговорювали депутати від Української народної партії Василь Снігур та Зеновій Фіц. Депутати Олевської міської ради пропонували звернутися до суду з метою повернення лісових земель.

Як виявилось, на той час посаду голови Олевської райдержадміністрації займав Зеновій Фіц. Його ж розпорядженням від 1 вересня 2000 року було створено підприємство «Олевськагроліс», яке пізніше й отримало 35 тисяч гектарів лісу Олевщини: вже через 20 днів з моменту створення підприємства тодішнє скликання районної ради надали згоду на передачу лісів. Головою районної ради був Валерій Близнюченко.

Після підняття архівних документів стало зрозуміло, що Олевська міська рада не може бути стороною в судовому процесі по даній справі. За повідомленням юриста міської ради, підготовлене звернення в прокуратуру з проханням: «Просимо в інтересах держави звернутися в суд про визнання розпорядження голови Олевської райдержадміністрації і рішення районної ради недійсним та повернути у спільну власність сіл, селищ, міста району землі лісового фонду».

Депутат міської ради Микола Атанов прокоментував: «Зеновій Фіц їздив в кожне село і кожного сільського голову примушував, щоб вони підписували і здавали ці ліси. Потім він зробив це розпорядження, бо тоді, в той час районна рада цього б не зробила. А коли вже сільські голови списали ці ліси, потім Зеновій Фіц ці документи подав на районну раду і районна рада цим своїм рішенням це прийняла».

Про що ще говорили депутати на рахунок даного питання дивіться на відео.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2017/11/20/hto-prichetniy-do-peredachi-35-tis-gektar/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *