Прийшов час спілкуватися українською!

241 переглядів

Олевський інформаційний портал долучився до популяризації української мови

Житомир з кожним днем продовжує вражати новими і найрізноманітнішими несподіванками. Цього разу для мене приємною новиною стала поява у різних куточках міста білбордів з написом «Прийшов час спілкуватися українською!».

Не зважаючи на засилля російської мови в Україні, в Житомирі є люди, які впевнено захищають рідну українську мову. В сучасній Україні на 22 річниці Незалежності ще й досі гостро стоїть питання виживання української мови.

Справді, судячи навіть по Житомиру, можна впевнено сказати, що значна частина населення, переважно молодь, розмовляє саме російською мовою, – соромлячись чомусь рідної української мови. Але не варто вважати її немодною чи вижитою з ужитку, адже саме українська мова входить в трійку наймилозвучніших мов світу.

Вважаємо, що варто прислухатись до патріотичного заклику з білбордів і полюбити мову своїх предків. Адже Україні, як незалежній державі, просто необхідно мати єдину і неповторну мову. І ми її маємо!

То ж давайте покращувати знання нашої рідної української мови, використовуючи її щодня у повсякденному житті, бо без рідної мови українці й справді стануть відлюдькуватими тінями російської нації!

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2013/10/03/priyshov-chas-spilkuvatisya-ukrayinsko/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *