В Олевську створений перший в Україні осередок СИЛА ЛЮДЕЙ

187 переглядів

Нещодавно в Олевську з’явився перший осередок оргкомітету політичного об’єднання «Сила Людей».

Нещодавно в Олевську з’явився перший осередок оргкомітету політичного об’єднання «Сила Людей».

Саме у цьому провінційному містечку два роки тому урочисто було відкрито пам’ятний знак з нагоди 70-річчя Олевської республіки, котра в серпня 1941 року під командуванням Тараса Бульби-Боровця розпочала боротьбу за самостійну українську державу і стала основоположником Української Повстанської Армії «Поліська Січ».

Керівником оргкомітету осередку політичного об’єднання «Сила Людей» було обрано наймолодшого депутата Олевської міської ради, громадського журналіста Ніколайчука Олександра.

Мабуть природня схильність до повстань та боротьби за краще життя і спонукала жителів Поліського регіону до створення якісно нової політичної сили, яка кардинально відмінна з поміж сотень вже існуючих.

«Мені неодноразово пропонували приєднатися до ряду загальновідомих партій, очолити міську організацію, а разом з тим – отримати місце під сонцем. Проте, як на мене, такий підхід до формування політичної структури себе вичерпав. Вся діюча політична система формується за принципом «свій-чужий». Я буду докладати максимум зусиль аби до громадсько-політичного життя Поліського регіону приєднувалися адекватні, незаплямовані люди які прагнуть якісних змін. І в першу будемо проводити просвітницьку діяльність та надавати пріоритет працюючій молоді», – наголосив у своєму виступі Олександр Ніколайчук.

Депутат обласної ради та один з ініціаторів політичного об’єднання СИЛА ЛЮДЕЙ на Житомирщині Дмитро Кропачов зазначив, що все більше людей та молоді долучається по всій Житомирський області.

«Професіоналізм не важливий. Головне, щоб на посаді була «своя» людина, а громадяни по-великому рахунку нікого не цікавлять. Політика стала засобом швидкого збагачення. Проте добре те, що в Житомирській області ще залишилися такі активні люди, молодь, яким не байдуже майбутнє українців».

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2013/09/26/v-olevsku-stvoreniy-pershiy-v-ukrayini/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *