У Новограді-Волинському за ініціативи «Свободи» демонтовано пам’ятник Леніну

1 040 переглядів

26 серпня 2013 року у Новограді-Волинському демонтували пам’ятник червоному катові – Володимиру Леніну, який був розташований біля будинку рад. Демонтаж відбувся згідно рішення міської ради від 15 лютого 2013 року, яке ініціювали депутати-свободівці.

Пам’ятник було знято на вимогу депутатів Новоград-Волинської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Василя Остапчука, Олександра Захарчука, голови Житомирської організації ВО “Свобода” Сидора Кізіна та народного депутата України Олександра Мирного. Вони переконали людей у тому, що пам’ятник катам українського народу у місті – це блюзнірство, яке псує пам’ять про всіх закатованих більшовицьким режимом українців під гаслами з іменами Леніна, Сталіна та інших.

Коментуючи подію, голова Новоград-Волинської міської організації ВО “Свобода” Василь Остапчук сказав: “Пам’ятники катам не мають псувати вигляд міста, вони мають бути там, де їм належить – на смітнику історії та в музеї тоталітаризму. Кожен пам’ятник, що бовваніє досі на вулицях і майданах українських міст і сіл – це плювок в душу народу, оскільки кожна родина, кожний населений пункт, де є етнічні українці – мають загиблих у наслідок більшевицьких репресій родичів, мешканців. Ці репресії очолювали ті, кому споруджено ці пам’ятники”.

“Я впевнений у тому, що наші дії стануть початком кінця перебування ганебного ідола на визначних місцях міст та сіл всієї України. Кривава постать Леніна стане тільки історією, хоча і неприємною. А нові покоління громадян зростатимуть зі сформованою патріотичною свідомістю.

Цих ідолів сьогодні досі намагаються оберігати їхні духовні нащадки – представники нинішньої антинародної влади, що й нині провадять відверту антиукраїнську політику, знищуючи наш народ духовно та фізично. Тому кожен такий демонтований бовван – це маленька перемога над теперішніми “лєнінцями”” – зазначив депутат-свободівець Олександр Захарчук.

На місці червоного ката передбачено встановити сонячний годинник та великий квітник.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/politicsocial/2013/09/25/u-novogradi-volinskomu-za-initsiativ/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *