Зірки запрошують садити корабельний ліс в Олевську. Відео

1 451 переглядів

6 квітня 2019 року в Олевську відбудеться масштабний захід, основна мета якого – висадка корабельного лісу. В Олевській міській раді вже повідомили про подробиці: на даний захід приїдуть українські зірки естради та кіно.

План заходів

10.30 – початок на Соборній площі міста Олевська.
10.45 – 11.35 – мітинг, Акція на підтримку військовополонених українських моряків, Акція на підтримку ветеранів національного флоту, так званих «кримських диверсантів», які утримуються в російських в’язницях, вшанування пам’яті загиблих за незалежність України.
11.40 – 12.00 – стройова прогулянка по місту ліцеїстів Військово-морського ліцею та Київського військового ліцею імені Івана Богуна.
12.00 – 12.30 – організоване переміщення до місця висаджування лісу (Корощинське лісництво ДП «Олевський лісгосп АПК», за с. Варварівка).
12.30 – 14.30 – висаджування корабельного лісу.
15.30 – 18.00 – змагання з міні-футболу (майданчик Олевської гімназії), концерт зірок української естради (Олеський ЦХЕТУМ), виховні заходи(міський краєзнавчий музей).
10.00 – 12.00 – виставка суден-реплік на міській площі.
18.00 – від’їзд учасників.

Варто зазначити, що з 10.30 до 12.00 год. частина площі Соборної в місті Олевськ буде обмежена для руху транспорту!

Але це ще не все. В Олевськ приїдуть справжні зірки, серед них: лідер гуртів «Тартак» та «Був’є» Олександр Положинський, соліст гурту «Танок на Майдані Конґо» Фоззі, заслужений артист України Олександр Павлік, переможець 5 сезону телеконкурсу «X-Фактор» Дмитро Бабак, двократний переможець телешоу «Караоке на Майдані» Артем Кай, блогер та лідер гурту «NRavitsaPlanet» Іван Марунич, резиденти телешоу «Мамахохотала» Олексій і Ігор Рева, шоумени Юрій Іванисько та Олександр Селіхов, зірка телесеріалу «Кріпосна» актор Олексій Яровенко, переможці телешоу «Україна має талант-4» Михайло та Володимир Дубель (DoubleLife), міністр культури України Євген Нищук та інші зірки української естради та кіно.

 

 

 

 

 

 

 

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2019/04/03/zirki-zaproshuyut-saditi-lis-v-olevsku-video/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *