Віктор Данюк виступив у опері в місті Дубай

1 182 переглядів

Олевчанин Віктор Данюк, учасник проекту «Голос країни», виступив у славнозвісному приміщенні опери в місті Дубай, Об’єднані Арабські Емірати.

Віктор виконував роль Амура в електро-рок-опері під назвою «Orpheus and Eurydice Forever». У таку подорож він відправився не сам – участь у відповідному проекті також взяли його колеги та співаки, з якими він неодноразово співпрацював в різних музичних проектах. Виступи українців в місті Дубай тривали три дні.

Віктор Данюк поділився своїми враженнями від міста: «Масштабність та величність споруд, доступне та супер технологічне метро, привітливі та ввічливі містяни (причому переважна більшість їх – іноземці), чистота в усіх її проявах (чисті дороги узбіччя та вбиральні), кричуща розкіш та багатство, відносно не дороге таксі, яким зручно добиратися в будь-яку точку міста. Я можу довго перечислювати позитивні враження, бо негативних майже не було. Ну, хіба що, високі ціни майже на все, хоча в маркеті можна було спокійно скупитися і поїсти».

Крім того, Віктор висловлює щиру подяку композитору та автору проекту Михайлу Брунському, генеральному продюсеру проекту Олені Брунській та всій великій команді, які дали змогу реалізувати себе в такому масштабному дійстві.

 

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2019/03/23/viktor-danyuk-vistupiv-u-operi-v-misti-dubay/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *