За сприяння фонду Пашинського вчителі пройшли навчання та отримали сертифікати

257 переглядів

34 вчителя Олевщини ознайомилися з навчальними можливостями онлайн платформи Google classroom та отримали практичний досвід створення своїх онлайн курсів зі шкільних предметів.

Аби рухатися в ногу з часом та підвищувати власний професійний рівень, потрібно наполегливо вчитися, зокрема здобувати неформальну освіту.   

Від так на базі найбільшого навчального закладу громади Олевської ЗОШ №3 відбувся тренінг для викладачів на тему: «Інформаційні технології в освіті». Тренінг-семінар провели викладачі Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій: кандидат педагогічних наук Даніїл Миценко, кандидат економічних наук, заступник директора Вікторія Шиманська, заступник директора Наталія Вишневська, старший викладач Наталія Єфімчук.

Після закінчення, всі учасники отримали сертифікат про проходження тренінгу. Кількість годин, вказану в сертифікаті про проходження навчального тренінгу, що видає ПВНЗ «КІБІТ», зараховується, як самостійна робота науково-педагогічного працівника в міжкурсовий період.

Директор Олевської ЗОШ №3 Раїса Бабич висловила щиру подяку організаторам корисного і необхідного для вчителів тренінгу та прокоментувала: «Вчителі прийшли із задоволенням на тренінг, із користю для себе прослухали даний курс, отримали практичний досвід створення навчальних курсів з різних навчальних предметів з використанням google classroom та сформували вміння та практичні навички роботи з сучасними інформаційними комп’ютерними технологіями».

Окрема подяка була висловлена Благодійному фонду Сергія Пашинського, за матеріальної підтримки якого відбувся захід.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2018/11/01/za-spriyannya-fondu-pashinskogo-vchiteli-proyshli-navchannya-ta-otrimali-sertifikati/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *