В Олевську відзначили День захисника України

224 переглядів

Учасники святкування поклали квіти до нещодавно встановленого меморіального комплексу воїнам, які загинули на сході України, до пам’ятнику загиблих у Другій Світовій війні та до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Під час урочистої події, Андрій Іванов, голова ГО «Спілка воїнів-учасників АТО Олевського району», вручив матеріальну допомогу від Благодійного фонду Сергія Пашинського учасникам АТО-членам спілки воїнів-учасників АТО: Павленко Сергій, Гільчук Віктор, Безкоровайний Володимир, Осипчук Анатолій, Приходець Микола, Михайлець Микола.

Під час вітальної промови Андрій Іванов звернувся до воїнів-учасників АТО із закликом до поєднання зусиль з будування сильної та незалежної України: «Ми маємо розуміти, що неможливо ввечері лягти спати у старенький похилій хаті, а зранку прокинутись у новому надсучасному особняку. Особливо якщо його будівництвом ніхто не займався».

Після урочистої події воїні символічно відзначили свято у вузькому колі побратимів біля спеціально організованої польової кухні.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2018/10/17/v-olevsku-vidznachili-den-zahisnika-ukrayini/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *