Вихованці ЦХЕТУМу вибороли кубки та дипломи у Житомирському фестивалі

636 переглядів

12 травня у міському Палаці культури м. Житомир проходив щорічний Відкритий міський фестиваль-конкурс дитячої творчості «Дитяче бажання». Організаторами конкурсу є управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради та міський культурно-спортивний центр. Фестиваль-конкурс покликаний сприяти популяризації дитячої естрадної пісенної творчості та дитячої хореографії.

Свої таланти показали і вихованці Олевського ЦХЕТУМу, в двох номінаціях:
«Дитяча хореографія»
«Пісні дитинства».

Представляли ЦХЕТУМ хореографічний колектив «Сузір’я» та Курбеко Валерія (вокал), Ковальчук Поліна (вокал) була представником Олевської ЗОШ №2. Конкурсно-фестивальна програма складалася з 69 номерів. Участь брали зразкові танцювальні колективи, вокалісти з різних вокальних студій міста Житомир та області. Маленькі вихованці Олевського ЦХЕТУМу показали свої таланти, за що були нагородженні дипломами та кубками за участь.

Адміністрація, творчі колективи, батьки, висловлюють вдячність і подяку міському голові Омельчуку Олегу Васильовичу за надане пальне для поїздки. Бажаємо Вам здоров’я, цікавих задумів і їх благополучних втілень.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2018/05/17/vihovantsi-tshetumu-viboroli-kubki-ta-diplomi-u-zhitomirskomu-festivali/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *