Міжнародний жіночий день у селі Перга

667 переглядів

Нещодавно в Перганському сільському клубі відбувся святковий концерт, приурочений Міжнародному жіночому дню. Зі щирими словами привітання, побажання міцного здоров’я, безмежного щастя, чистого кохання, добробуту та сонячного настрою виступила бібліотекар, в.о.зав.клубом села Перга Т.В.Хомутовська.

До привітань приєднались ведучі програми Симончук Віктор та Денисюк Дарина: « …здоров’я з дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були здорові кожної днини. Хай сонечко сяє привітно, квіти всміхаються рясно, а роки хай будуть щасливі й прекрасні».

Художню частину вечора розпочали учні Перганської ЗОШ I-II ступенів, в програмі свята були щирі привітання найпрекраснішим у світі бабусям, матерям, сестричкам, подружкам. Зі сцени пролунали у виконанні дитячої вокальної групи пісні: «Справжні дівчата», «Пісня про матусю», «Бабуся», «Чорнобривці», «Сестра» та інші.

З теплотою прийняли глядачі танцювальні дарунки від дівчат, гуморески, жартівливу сценку «Женихання Стецька». Публіку розпалювали своїм чарівним співом наші солісти-вокалісти: Гаврилюк Анастасія, Ковальчук Яна, Хільчук Марія та Корнієнко Станіслав. Кожен виступ дітей на сцені – безцінний дарунок у залі батькам, матерям, бабусям. Щиро дякую всім учасникам святкової програми за активну участь у святковому концерті. Ми вшанували жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки їй світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки.

Бібліотер, в.о.зав.клубом Т.В.Хомутовська

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2018/03/12/mizhnarodniy-zhinochiy-den-u-seli-perga/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *