Жінка. Весна. Кохання в Олевську

543 переглядів

6 березня в Олевському міському будинку культури відбувся святковий концерт «Жінка. Весна. Кохання» до Міжнародного жіночого дня. У фойє закладу працівниками міської бібліотеки була підготовлена виставка-інсталяція «Мамина хустка – оберіг родини», де також були представлені ляльки-мотанки. Крім того всі жінки, які прийшли на захід отримали квіти.

У концерті брали участь: народний інструментальний ансамбль «Фаворит», народний ансамбль «Калиновий цвіт», народний аматорський гурт «Олевчани», ансамбль МБК, Назар Григорчук, Марина Долібець, Modern.

Дошкільнята, які відвідують ЦРД №2 «Сонечко», презентували два номери: Чернишова Евеліна разом зі своєю мамою, вчителем-логопедом дитячого садочку Ольгою заспівали пісню «Мама і донечка». А під пісню «Мама милая моя» танцювали 8 вихованців логопедичних груп: Роман Шмат, Віталій Шепетько, Маргарита Урбанська та Олександра Шибецька з групи №1; Вероніка Козловець, Вікторія Герасименко, Кирило Данюк та Іван Осипчук з групи №2. Хореограф – Любов Левченко.

Привітали жінок зі святом заступник міського голови, депутат обласної ради Олександр Ніколайчук, голова районної ради Віктор Троц та голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко. Вони висловили найкращі побажання прекрасній половині людства та побажали жіночого щастя. «Хочеться привітати вас зі святом. Бажаю кожному з вас, вашим родинам посмішки на обличчях і всього найкращого. Я дуже радий, що попри зайнятість, попри всі негаразди, які кояться в країні у вас є можливість, є бажання, є час прийти сьогодні до нас, почути наші привітання, побачити концерт. Зі святом!», – сказав Олександр Ніколайчук.

Народний депутат України Володимир Арешонков заспівав жінкам Олевська пісню та вручив подяки прийомним матерям та матерям-вихователям будинків сімейного типу: Юсуповій Галині Захарівні, Лук’янчук Галині Михайлівні, Савченко Валентині Миколаївні, Ковалінській Тамарі Михайлівні, Торгонській Альоні Вікторівні, Омельчук Галині Григорівні, Черних Галині Миколаївні, Макарчук Наталії Михайлівні, Вакуліч Аллі Миколаївні.

 Привітала жительок Олевської громади також голова власного благодійного фонду Олена Тищенко. Дві багатодітні сім’ї Буско та Невойт, які налічують по 6 дітей в кожній, отримали теплі пледи та великі продуктові набори. Олена Тищенко відмітила щирість та душевність місцевих жителів та сказала, що завжди з радістю приїжджає на Олевщину.

Варто відмітити, що в Україні на державному рівні планується переформатування 8 березня з Міжнародного жіночого дня на День боротьби за права жінок, причому запропоновано позбавити його статусу вихідного.

Більше фото дивіться на нашій сторінці у соціальній мережі Facebook.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2018/03/10/zhinka-vesna-kohannya-v-olevsku/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *