В Олевській гімназії влаштували “дебати”

542 переглядів

27 лютого в Олевській гімназії відбулись «дебати» між трьома командами старших класів. Такий захід проходить в гімназії вже четвертий рік, проте «Чемпіонат дебатів» – вперше. Визначало переможця компетентне журі, до якого увійшли: директор Євгеній Рябой, випускник Владислав Романчук та вчителі.

У фінальному змаганні зійшлися класи: 10-б, 9-б та 8-а. Капітани команд: Богдан Курильчук, Антон Шибецький та В’ячеслав Мітрофан.

Спілкувались діти на тему громадянської активності та її прояв у навчальному процесі гімназії. Окрім обговорення загальних основ свідомості громадян, учні  згадали корисні заходи, організовані їхнім навчальним закладом, а також поділилися планами на майбутнє. Зокрема, учениця 10-б класу запропонувала проводити регулярні суботники не тільки біля школи, але й в інших частинах Олевська.

Після трьох раундів виступів та запитань журі визначилось з переможцем – 8-а клас. Загалом, всі команди виступали на одному рівні: було багато своїх влучних думок, були й промахи та дитяча невпевненість. Проте такий захід вчить учнів чітко формулювати питання, висловлювати свою думку та не розгублюватися в стресових ситуаціях.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2018/03/02/v-olevskiy-gimnaziyi-vlashtuvali-debati/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *