Мітинг з нагоди 72-ї річниці Олевської республіки

223 переглядів

21 серпня 2013 року в місті Олевськ за ініціативи свободівців відбувся урочистий мітинг з нагоди 72-ї річниці Олевської республіки. Захід відбувся біля однойменного пам’ятного знаку.

На мітингу були присутні гості-свободівці зі Львова та Криму, представники міської влади. Оскільки річниця Олевської республіки, День Державного Прапора України та День Незалежности України співпадають у часі, олевські свободівці вирішили передати Державний Прапор України, встановлений на честь відкриття пам’ятного знаку Олевській республіці на зберігання до кабінету історії ПТУ № 10, де в часи Олевської республіки перебував Штаб УПА – “Поліська Січ”.

З нагоди Дня державного Прапору України біля пам’ятного знаку було піднято новий Державний прапор України.

“Річниця Олевської республіки, День Державного Прапора України та День Незалежности України, всі зазначені події пов’язані з визвольними змаганнями та боротьбою за незалежність України. Символічним є те, що 14 серпня засновано Олевську районну партійну організацію ВО “Свобода”, свободівці Олевська пам’ятають та – гідно продовжують справу своїх земляків у відстоюванні прав та свобод своєї громади”, – зазначив очільник Олевської районної організації ВО “Свобода” Юрій Ковалінський.

Facebook
Facebook
Instagram
YouTube
YouTube
Google+
http://www.olevsk.com.ua/cultureeducation/2013/09/05/miting-z-nagodi-72-yi-richnitsi-olevskoyi-r/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *